Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο
1ο έτος 2ο έτος 3ο έτος 4ο έτος 5ο έτος ΠΠΕΤΤΗΧΕ
Δ
ε
υ
τ
έ
ρ
α
09:00 --- TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Διάλεξη]
Βλάχος Θ
VIS632 - Εικονογράφηση Κόμικ [Εργαστηριακό]
Βερύκιος Σ
--- --- ---
10:00 TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Διάλεξη]
Λάμπουρα Σ
--- --- ---
11:00 TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Φροντιστήριο]
Λάμπουρα Σ
AUD420 - Διαδραστικά Συστήματα Ήχου [Εργαστήριο]
Ζάννος Ι
--- --- ---
12:00 --- THE602 - Σημειολογεία των Πολυμέσων Ι [Διάλεξη]
Ονοράτου Ν.
--- --- ---
13:00 VIS231 - Εισαγωγή στην Φωτογραφία [Διάλεξη]
Ζήβας Α
--- --- --- ---
14:00 TEC414 - Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία [Διάλεξη]
Παναγόπουλος Μ
--- AVA846 - Περιβάλλοντα Εικονικής - Επαυξημένης Πραγματικότητας [Διάλεξη]
Κομιανός Β
--- ---
15:00 --- --- EDU201 - Παιδαγωγικά ΙΙ: Διδακτική Θεωρία και Πράξη της Διδασκαλίας [Διάλεξη]
Παπαδοπούλου Α
16:00
Β1
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Αργυροκαστρίτη Μ.
--- TEC611 - Σχεδιασμός Περιβαλλόντων Διεπαφής [Διάλεξη]
Δεληγιάννης Ι
AVA846 - Περιβάλλοντα Εικονικής - Επαυξημένης Πραγματικότητας [Εργαστηριακό]
Κομιανός Β
---
17:00
Β1
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Αργυροκαστρίτη Μ.
--- TEC611 - Σχεδιασμός Περιβαλλόντων Διεπαφής [Εργαστηριακό]
Δεληγιάννης Ι, Καϊμάρα Ξ, Πανδή Ν.
--- EDU202 - Διδακτική της Τέχνης: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Π/θμια Εκπαίδευση [Διάλεξη], [Εργαστήριο]
Παπαδοπούλου Α
18:00 --- AVA444 - Τεχνικές Βιντεοσκόπησης [Διάλεξη]
Παναγόπουλος Ι
VIS847 - Τριδιάστατα Μοντέλα και Συνθέσεις [Διάλεξη]
Μαλακασιώτη Α.
---
19:00 --- THE604 - Τέχνη και Φυσικές Επιστήμες [Εργαστήριο]
Τραπέρας Δ.
VIS847 - Τριδιάστατα Μοντέλα και Συνθέσεις [Εργαστηριακό]
Μαλακασιώτη Α.
---
20:00 --- AVA444 - Τεχνικές Βιντεοσκόπησης [Εργαστηριακό]
Παναγόπουλος Ι
---
Τ
ρ
ί
τ
η
09:00 Αγγλικά ΙΙ [Διάλεξη]
Κοζομπόλης Στ.
VIS432 - Χώρος & Ανθρώπινη Φιγούρα [Διάλεξη]
Κόκκαλης Ν
--- --- --- ---
10:00 AVA640 - Τέχνη της Επιτέλεσης [Διάλεξη]
Μητσάνη Χ.
--- --- ---
11:00
Β2, Β4
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Εργαστήριο]
Λάμπουρα Σ
THE401 - Οργάνωση και Παρουσίαση Καλλιτεχνικού Portfolio [Διάλεξη]
Ασλανίδη Μ.
THE848 - Πρακτικές Υβριδικών Τεχνών [Διάλεξη]
Τσιρίδου Τ, Ονοράτου Ν.
--- ---
12:00
Β2, Β4
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Εργαστήριο]
Λάμπουρα Σ
--- --- ---
13:00 --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- VIS834 - Ψηφιακή Γλυπτική IΙ [Διάλεξη]
Ραφτόπουλος Φ.
--- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- AVA643 - Προπαραγωγή ταινιών Κινουμένων Σχεδίων [Διάλεξη]
Τηλιγάδης Κ, Κρίγκα Μ.
--- ---
17:00 --- TEC410 - Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου [Εργαστηριακό]
Γιαννακουλόπουλος Α, Κομιανός Β
AVA643 - Προπαραγωγή ταινιών Κινουμένων Σχεδίων [Φροντιστήριο]
Τηλιγάδης Κ, Κρίγκα Μ.
--- --- ---
18:00 --- 4ο έτος, ΠΠΕΤΤΗΧΕ
THE803/EDU203 - Διδακτική της Τέχνης & Δημιουργικές Τεχνολογίες [Διάλεξη]
Παπαδοπούλου Α
--- 4ο έτος, ΠΠΕΤΤΗΧΕ
THE803/EDU203 - Διδακτική της Τέχνης & Δημιουργικές Τεχνολογίες [Διάλεξη]
Παπαδοπούλου Α
19:00 --- AVA643 - Προπαραγωγή ταινιών Κινουμένων Σχεδίων [Εργαστηριακό]
Τηλιγάδης Κ, Κρίγκα Μ.
---
20:00 --- --- 4ο έτος, ΠΠΕΤΤΗΧΕ
THE803/EDU203 - Διδακτική της Τέχνης & Δημιουργικές Τεχνολογίες [Εργαστηριακό]
Παπαδοπούλου Α
--- 4ο έτος, ΠΠΕΤΤΗΧΕ
THE803/EDU203 - Διδακτική της Τέχνης & Δημιουργικές Τεχνολογίες [Εργαστηριακό]
Παπαδοπούλου Α
Τ
ε
τ
ά
ρ
τ
η
09:00 --- --- THE600 - Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης(Υ) [Διάλεξη]
Χαμαλίδη Ε
AVA830 - Επανασύνθεση Τεχνικών Εικόνων [Διάλεξη]
Τηλιγάδης Κ, Κρίγκα Μ.
--- ---
10:00
Β3
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Αργυροκαστρίτη Μ.
Δ1
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εργαστηριακό]
Λάμπουρα Σ
AVA830 - Επανασύνθεση Τεχνικών Εικόνων [Εργαστηριακό]
Τηλιγάδης Κ, Κρίγκα Μ.
--- ---
11:00
Β3
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Αργυροκαστρίτη Μ.
Δ1
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εργαστηριακό]
Λάμπουρα Σ
--- --- ---
12:00 --- --- AUD621 - Μουσική Θεωρία & Ανάλυση [Διάλεξη]
Λέκκας Μ
AVA840 - Εγκαταστάσεις & Οπτικοακουστικά Μέσα [Διάλεξη]
Φλώρος Αγγ
--- ---
13:00 --- --- --- ---
14:00 --- TEC414 - Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία [Εργαστηριακό]
Παναγόπουλος Μ
--- AVA840 - Εγκαταστάσεις & Οπτικοακουστικά Μέσα [Εργαστηριακό]
Φλώρος Αγγ
--- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00
Β1, Β3
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Εργαστήριο]
Κομιανός Β
THE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι(Υ) [Διάλεξη]
Χαμαλίδη Ε
AVA640 - Τέχνη της Επιτέλεσης [Εργαστηριακό]
Μητσάνη Χ.
--- --- ---
17:00
Β1, Β3Β2
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Εργαστήριο]VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Κομιανός ΒΑργυροκαστρίτη Μ.
AUD824 - Ηχητικά Περιβάλλοντα [Διάλεξη]
Λουφόπουλος Α
--- ---
18:00
Β2
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Αργυροκαστρίτη Μ.
VIS430 - Γραφικές Τέχνες Ι - Εικαστική Ταυτότητα [Διάλεξη]
Μαλακασιώτη Α.
--- --- ---
19:00 --- VIS430 - Γραφικές Τέχνες Ι - Εικαστική Ταυτότητα [Εργαστηριακό]
Μαλακασιώτη Α.
AUD623 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων [Διάλεξη]
Κατερέλος Δ.
AUD823 - Ηλεκτρονική Μουσική [Διάλεξη]
Λουφόπουλος Α
--- ---
20:00 --- --- ---
Π
έ
μ
π
τ
η
09:00 THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης(Υ) [Διάλεξη]
Χαμαλίδη Ε
VIS432 - Χώρος & Ανθρώπινη Φιγούρα [Φροντιστήριο]
Κόκκαλης Ν
--- --- --- ---
10:00 AUD623 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων [Εργαστήριο]
Κατερέλος Δ.
AUD824 - Ηχητικά Περιβάλλοντα [Εργαστηριακό]
Μεσσηνέζης Λ.
--- ---
11:00 THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης(Υ) [Εργαστήριο]
Χαμαλίδη Ε
AUD823 - Ηλεκτρονική Μουσική [Εργαστήριο]
Μεσσηνέζης Λ.
--- ---
12:00 --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- ---
14:00 --- AVA445 - Μοντάζ Κινούμενης Εικόνας [Εργαστηριακό]
Τσιρίδου Τ
VIS630 - Τριδιάστατα Γραφικά [Εργαστηριακό]
Βαλιανάτος Θ
AUD820 - Ηχητική Επένδυση Εικόνας [Εργαστηριακό]
Λουφόπουλος Α
--- ---
15:00 --- --- ---
16:00 --- --- AVA641 - Εφαρμοσμένα Πολυμέσα [Διάλεξη]
Δεληγιάννης Ι
--- --- ---
17:00 AUD221 - Εισαγωγή στη Μουσική [Διάλεξη]
Λέκκας Μ
--- --- --- ---
18:00 --- AVA641 - Εφαρμοσμένα Πολυμέσα [Εργαστηριακό]
Δεληγιάννης Ι, Καϊμάρα Ξ, Πανδή Ν.
THE804 - Θεωρία & Μεθοδολογία του Κινηματογράφου [Διάλεξη]
Χάλκου Μ
--- ---
19:00 --- AUD421 - Μουσική Μορφολογία [Διάλεξη]
Λέκκας Μ
THE604 - Τέχνη και Φυσικές Επιστήμες [Διάλεξη]
Τραπέρας Δ.
--- ---
20:00 --- --- ---
Π
α
ρ
α
σ
κ
ε
υ
ή
09:00 VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Εργαστηριακό]
Βερύκιος Σ
AUD420 - Διαδραστικά Συστήματα Ήχου [Εργαστηριακό]
Ζάννος Ι
--- VIS832 - Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι [Διάλεξη]
Βλάχος Θ
--- ---
10:00 --- --- ---
11:00 ---
Δ2
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εργαστηριακό]
Μηλιώτης Γ
AUD623 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων [Φροντιστήριο]
Κατερέλος Δ.
--- ---
12:00 THE202 - Θεωρία της Επικοινωνίας(Υ) [Διάλεξη]
Ονοράτου Ν.
Δ2
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εργαστηριακό]
Μηλιώτης Γ
VIS832 - Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι [Φροντιστήριο]
Βλάχος Θ
--- ---
13:00 --- THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων [Εργαστηριακό]
Βαλιανάτος Θ
--- --- ---
14:00 --- --- AUD821 - Αλγοριθμική Σύνθεση & Δόμηση του Ήχου [Εργαστηριακό]
Ζάννος Ι
--- ---
15:00
Β4
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Μητσάνη Χ.
--- --- --- ---
16:00
Β4
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Μητσάνη Χ.
--- AUD622 - Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου [Εργαστήριο]
Μηλιαρέση Ι.
--- ---
17:00 --- --- THE801 - Υλικά, Τεχνικές & Μέσα της Καλλιτεχνικής Εργασίας [Διάλεξη]
Κολοκυθά Χ.
--- ---
18:00 --- --- AUD622 - Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου [Διάλεξη]
Μηλιαρέση Ι.
--- ---
19:00 --- --- THE801 - Υλικά, Τεχνικές & Μέσα της Καλλιτεχνικής Εργασίας [Εργαστηριακό]
Κολοκυθά Χ.
--- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.47.1 στις 27/2/21 6:27 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή