Όνομα ιδρύματος: Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Σχόλια: Πρόγραμμα εαρινού 2020-2021 [15/02/2020 - 28/05/2020]
Διδάσκοντες: http://leonardo.ionio.gr/wiki/departments:avarts:orologio:zoom
Φοιτητές: http://leonardo.ionio.gr/wiki/departments:avarts:orologio:zoom-howto

Πίνακας περιεχομένων

 

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο
1ο έτος
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
09:00 --- Αγγλικά ΙΙ [Διάλεξη]
Κοζομπόλης Στ.
--- THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης(Υ) [Διάλεξη]
Χαμαλίδη Ε
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Εργαστηριακό]
Βερύκιος Σ
10:00 TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Διάλεξη]
Λάμπουρα Σ
Β3
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Αργυροκαστρίτη Μ.
11:00 TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Φροντιστήριο]
Λάμπουρα Σ
Β2, Β4
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Εργαστήριο]
Λάμπουρα Σ
Β3
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Αργυροκαστρίτη Μ.
THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης(Υ) [Εργαστήριο]
Χαμαλίδη Ε
---
12:00 ---
Β2, Β4
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Εργαστήριο]
Λάμπουρα Σ
--- --- THE202 - Θεωρία της Επικοινωνίας(Υ) [Διάλεξη]
Ονοράτου Ν.
13:00 VIS231 - Εισαγωγή στην Φωτογραφία [Διάλεξη]
Ζήβας Α
--- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- ---
Β4
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Μητσάνη Χ.
16:00
Β1
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Αργυροκαστρίτη Μ.
---
Β1, Β3
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Εργαστήριο]
Κομιανός Β
---
Β4
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Μητσάνη Χ.
17:00
Β1
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Αργυροκαστρίτη Μ.
---
Β1, Β3Β2
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών ΙΙ(Υ) [Εργαστήριο]VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Κομιανός ΒΑργυροκαστρίτη Μ.
AUD221 - Εισαγωγή στη Μουσική [Διάλεξη]
Λέκκας Μ
---
18:00 --- ---
Β2
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Φροντιστήριο]
Αργυροκαστρίτη Μ.
---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.47.1 στις 27/2/21 6:27 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο
2ο έτος
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
09:00 TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Διάλεξη]
Βλάχος Θ
VIS432 - Χώρος & Ανθρώπινη Φιγούρα [Διάλεξη]
Κόκκαλης Ν
--- VIS432 - Χώρος & Ανθρώπινη Φιγούρα [Φροντιστήριο]
Κόκκαλης Ν
AUD420 - Διαδραστικά Συστήματα Ήχου [Εργαστηριακό]
Ζάννος Ι
10:00
Δ1
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εργαστηριακό]
Λάμπουρα Σ
11:00 AUD420 - Διαδραστικά Συστήματα Ήχου [Εργαστήριο]
Ζάννος Ι
THE401 - Οργάνωση και Παρουσίαση Καλλιτεχνικού Portfolio [Διάλεξη]
Ασλανίδη Μ.
Δ1
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εργαστηριακό]
Λάμπουρα Σ
Δ2
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εργαστηριακό]
Μηλιώτης Γ
12:00 --- ---
Δ2
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εργαστηριακό]
Μηλιώτης Γ
13:00 --- --- --- ---
14:00 TEC414 - Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία [Διάλεξη]
Παναγόπουλος Μ
--- TEC414 - Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία [Εργαστηριακό]
Παναγόπουλος Μ
AVA445 - Μοντάζ Κινούμενης Εικόνας [Εργαστηριακό]
Τσιρίδου Τ
---
15:00 --- ---
16:00 --- --- THE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι(Υ) [Διάλεξη]
Χαμαλίδη Ε
--- ---
17:00 --- TEC410 - Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου [Εργαστηριακό]
Γιαννακουλόπουλος Α, Κομιανός Β
--- ---
18:00 AVA444 - Τεχνικές Βιντεοσκόπησης [Διάλεξη]
Παναγόπουλος Ι
VIS430 - Γραφικές Τέχνες Ι - Εικαστική Ταυτότητα [Διάλεξη]
Μαλακασιώτη Α.
--- ---
19:00 VIS430 - Γραφικές Τέχνες Ι - Εικαστική Ταυτότητα [Εργαστηριακό]
Μαλακασιώτη Α.
AUD421 - Μουσική Μορφολογία [Διάλεξη]
Λέκκας Μ
---
20:00 AVA444 - Τεχνικές Βιντεοσκόπησης [Εργαστηριακό]
Παναγόπουλος Ι
--- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.47.1 στις 27/2/21 6:27 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο
3ο έτος
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
09:00 VIS632 - Εικονογράφηση Κόμικ [Εργαστηριακό]
Βερύκιος Σ
--- THE600 - Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης(Υ) [Διάλεξη]
Χαμαλίδη Ε
--- ---
10:00 AVA640 - Τέχνη της Επιτέλεσης [Διάλεξη]
Μητσάνη Χ.
AUD623 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων [Εργαστήριο]
Κατερέλος Δ.
---
11:00 --- AUD623 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων [Φροντιστήριο]
Κατερέλος Δ.
12:00 THE602 - Σημειολογεία των Πολυμέσων Ι [Διάλεξη]
Ονοράτου Ν.
--- AUD621 - Μουσική Θεωρία & Ανάλυση [Διάλεξη]
Λέκκας Μ
---
13:00 --- --- THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων [Εργαστηριακό]
Βαλιανάτος Θ
14:00 --- --- --- VIS630 - Τριδιάστατα Γραφικά [Εργαστηριακό]
Βαλιανάτος Θ
15:00 --- --- --- ---
16:00 TEC611 - Σχεδιασμός Περιβαλλόντων Διεπαφής [Διάλεξη]
Δεληγιάννης Ι
AVA643 - Προπαραγωγή ταινιών Κινουμένων Σχεδίων [Διάλεξη]
Τηλιγάδης Κ, Κρίγκα Μ.
AVA640 - Τέχνη της Επιτέλεσης [Εργαστηριακό]
Μητσάνη Χ.
AVA641 - Εφαρμοσμένα Πολυμέσα [Διάλεξη]
Δεληγιάννης Ι
AUD622 - Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου [Εργαστήριο]
Μηλιαρέση Ι.
17:00 TEC611 - Σχεδιασμός Περιβαλλόντων Διεπαφής [Εργαστηριακό]
Δεληγιάννης Ι, Καϊμάρα Ξ, Πανδή Ν.
AVA643 - Προπαραγωγή ταινιών Κινουμένων Σχεδίων [Φροντιστήριο]
Τηλιγάδης Κ, Κρίγκα Μ.
18:00 --- AVA641 - Εφαρμοσμένα Πολυμέσα [Εργαστηριακό]
Δεληγιάννης Ι, Καϊμάρα Ξ, Πανδή Ν.
AUD622 - Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου [Διάλεξη]
Μηλιαρέση Ι.
19:00 THE604 - Τέχνη και Φυσικές Επιστήμες [Εργαστήριο]
Τραπέρας Δ.
AVA643 - Προπαραγωγή ταινιών Κινουμένων Σχεδίων [Εργαστηριακό]
Τηλιγάδης Κ, Κρίγκα Μ.
AUD623 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων [Διάλεξη]
Κατερέλος Δ.
THE604 - Τέχνη και Φυσικές Επιστήμες [Διάλεξη]
Τραπέρας Δ.
20:00 ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.47.1 στις 27/2/21 6:27 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο
4ο έτος
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
09:00 --- --- AVA830 - Επανασύνθεση Τεχνικών Εικόνων [Διάλεξη]
Τηλιγάδης Κ, Κρίγκα Μ.
--- VIS832 - Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι [Διάλεξη]
Βλάχος Θ
10:00 --- --- AVA830 - Επανασύνθεση Τεχνικών Εικόνων [Εργαστηριακό]
Τηλιγάδης Κ, Κρίγκα Μ.
AUD824 - Ηχητικά Περιβάλλοντα [Εργαστηριακό]
Μεσσηνέζης Λ.
11:00 --- THE848 - Πρακτικές Υβριδικών Τεχνών [Διάλεξη]
Τσιρίδου Τ, Ονοράτου Ν.
AUD823 - Ηλεκτρονική Μουσική [Εργαστήριο]
Μεσσηνέζης Λ.
12:00 --- AVA840 - Εγκαταστάσεις & Οπτικοακουστικά Μέσα [Διάλεξη]
Φλώρος Αγγ
VIS832 - Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι [Φροντιστήριο]
Βλάχος Θ
13:00 --- --- ---
14:00 AVA846 - Περιβάλλοντα Εικονικής - Επαυξημένης Πραγματικότητας [Διάλεξη]
Κομιανός Β
VIS834 - Ψηφιακή Γλυπτική IΙ [Διάλεξη]
Ραφτόπουλος Φ.
AVA840 - Εγκαταστάσεις & Οπτικοακουστικά Μέσα [Εργαστηριακό]
Φλώρος Αγγ
AUD820 - Ηχητική Επένδυση Εικόνας [Εργαστηριακό]
Λουφόπουλος Α
AUD821 - Αλγοριθμική Σύνθεση & Δόμηση του Ήχου [Εργαστηριακό]
Ζάννος Ι
15:00
16:00 AVA846 - Περιβάλλοντα Εικονικής - Επαυξημένης Πραγματικότητας [Εργαστηριακό]
Κομιανός Β
--- ---
17:00 --- AUD824 - Ηχητικά Περιβάλλοντα [Διάλεξη]
Λουφόπουλος Α
--- THE801 - Υλικά, Τεχνικές & Μέσα της Καλλιτεχνικής Εργασίας [Διάλεξη]
Κολοκυθά Χ.
18:00 VIS847 - Τριδιάστατα Μοντέλα και Συνθέσεις [Διάλεξη]
Μαλακασιώτη Α.
4ο έτος, ΠΠΕΤΤΗΧΕ
THE803/EDU203 - Διδακτική της Τέχνης & Δημιουργικές Τεχνολογίες [Διάλεξη]
Παπαδοπούλου Α
THE804 - Θεωρία & Μεθοδολογία του Κινηματογράφου [Διάλεξη]
Χάλκου Μ
19:00 VIS847 - Τριδιάστατα Μοντέλα και Συνθέσεις [Εργαστηριακό]
Μαλακασιώτη Α.
AUD823 - Ηλεκτρονική Μουσική [Διάλεξη]
Λουφόπουλος Α
THE801 - Υλικά, Τεχνικές & Μέσα της Καλλιτεχνικής Εργασίας [Εργαστηριακό]
Κολοκυθά Χ.
20:00 4ο έτος, ΠΠΕΤΤΗΧΕ
THE803/EDU203 - Διδακτική της Τέχνης & Δημιουργικές Τεχνολογίες [Εργαστηριακό]
Παπαδοπούλου Α
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.47.1 στις 27/2/21 6:27 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο
5ο έτος
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.47.1 στις 27/2/21 6:27 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο
ΠΠΕΤΤΗΧΕ
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 EDU201 - Παιδαγωγικά ΙΙ: Διδακτική Θεωρία και Πράξη της Διδασκαλίας [Διάλεξη]
Παπαδοπούλου Α
--- --- --- ---
16:00 --- --- --- ---
17:00 EDU202 - Διδακτική της Τέχνης: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Π/θμια Εκπαίδευση [Διάλεξη], [Εργαστήριο]
Παπαδοπούλου Α
--- --- --- ---
18:00 4ο έτος, ΠΠΕΤΤΗΧΕ
THE803/EDU203 - Διδακτική της Τέχνης & Δημιουργικές Τεχνολογίες [Διάλεξη]
Παπαδοπούλου Α
--- --- ---
19:00 --- --- ---
20:00 4ο έτος, ΠΠΕΤΤΗΧΕ
THE803/EDU203 - Διδακτική της Τέχνης & Δημιουργικές Τεχνολογίες [Εργαστηριακό]
Παπαδοπούλου Α
--- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.47.1 στις 27/2/21 6:27 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή