Ιόνιο Πανεπιστήμιο
1ο Έτος 2ο Έτος 3ο Έτος 4ο Έτος 5ο Έτος
Τ
Ε

1
/
9
09:00 THE104 Μαθηματικά και Τέχνη Προφορική εξέταση
Παναγόπουλος Μιχάλης
--- --- VIS932 Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας ΙI
Βλάχος Θεόδωρος
---
10:00 --- --- ---
11:00 --- THE503 Στοιχεία Σκηνοθεσίας-Υποκριτικής
Παναγόπουλος Ιάκωβος
VIS832 Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι
Βλάχος Θεόδωρος
---
12:00 --- ---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- ---
16:00 --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Π
Ε

2
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 Αγγλικά ΙΙ
Κοζομπόλης Στ.
--- --- --- ---
12:00 --- --- --- ---
13:00 --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- AVA444 Τεχνικές Βιντεοσκόπησης
Παναγόπουλος Ιάκωβος
--- --- ---
16:00 --- --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Π
Α

3
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 AUD120 Ακουστική & Ψυχοακουστική
Κατερέλος Διονύσιος
--- --- --- ---
12:00 --- --- THE801 Υλικά, Τεχνικές και Μέσα της Καλλιτεχνικής Εργασίας Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Δ
Ε

6
/
9
09:00 --- TEC414 Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία Προφορική εξέταση
Παναγόπουλος Μιχάλης
--- --- ---
10:00 --- --- --- ---
11:00 --- --- --- ---
12:00 --- --- --- ---
13:00 --- --- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Τ
Ρ

7
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- THE701 Ερευνητική Μεθοδολογία στις Τέχνες Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
AVA942 Σχεδιασμός & Ανάπτυξη Παιχνιδιών Βίντεο
Κομιανός Βασίλης
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Τ
Ε

8
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 --- AVA341 Διαδραστικά Πολυμέσα
Κομιανός Βασίλης
--- --- ---
12:00 --- --- --- ---
13:00 --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Π
Ε

9
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 Αγγλικά Ι
Κοζομπόλης Στ.
THE401 Οργάνωση και Παρουσίαση Καλλιτεχνικού Portfolio Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Ασλανίδη Μαρία
--- AVA846 Περιβάλλοντα Εικονικής – Επαυξημένης Πραγματικότητας
Κομιανός Βασίλης
---
12:00 THE500 Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης ΙI Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
---
13:00 ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Π
Α

1
0
/
9
09:00 --- --- --- --- AVA941 Ιστορία, Θεωρία & Πρακτική του Ντοκιμαντέρ
Χάλκου Μαρία
10:00 --- --- --- ---
11:00 THE102 Επιστημονική Μεθοδολογία
Ασλανίδη Μαρία
TEC310 Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Λάμπουρα Στέλλα
AUD623 Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων
Κατερέλος Διονύσιος
---
12:00 ---
13:00 ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- ---
16:00 --- --- ---
17:00 --- --- ---
18:00 --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Δ
Ε

1
3
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 --- THE302 Φιλοσοφία και Αισθητική των Μέσων
Ονοράτου Νταλίλα
--- --- ---
12:00 --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Τ
Ρ

1
4
/
9
09:00 --- --- --- AVA730 Διεύθυνση Παραγωγής Οπτικοακουστικού Έργου
Παναγόπουλος Ιάκωβος
---
10:00 --- --- --- ---
11:00 --- --- THE602 Σημειολογία των Πολυμέσων Ι
Ονοράτου Νταλίλα
---
12:00 --- --- ---
13:00 --- --- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Τ
Ε

1
5
/
9
09:00 --- --- THE504 Ιστορία του Κινηματογράφου
Χάλκου Μαρία
--- ---
10:00 --- TEC410 Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Κομιανός Βασίλης
--- ---
11:00 THE202 Θεωρία της Επικοινωνίας
Ονοράτου Νταλίλα
--- ---
12:00 --- ---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- ---
16:00 --- --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Π
Ε

1
6
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 --- AVA340 Χώρος & Οπτικοακουστικά Μέσα
Κόκκαλης Νίκος
--- THE848 Πρακτικές Υβριδικών Τεχνών Προφορική εξέταση
Ονοράτου Νταλίλα, Τσιρίδου Τάνια
---
12:00 --- --- ---
13:00 --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- THE901- Τέχνη και Δίκαιο
Μιχαϊλάκη Α
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Π
Α

1
7
/
9
09:00 VIS130 - Αναλογικό Σχέδιο
Μητσάνη Χριστίνα
--- --- --- ---
10:00 --- --- --- ---
11:00 --- VIS432 Χώρος & Aνθρώπινη Φιγούρα
Κόκκαλης Νίκος
--- THE702 Σημειολογία των Πολυμέσων ΙΙ
Ονοράτου Νταλίλα
---
12:00 --- --- ---
13:00 --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Δ
Ε

2
0
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 THE100 Εισαγωγή στην Ιστορία της Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
--- --- --- ---
11:00 AUD320 Τεχνολογία Ήχου
Μηλιαρέση Ιωάννα
THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων
Βαλιανάτος Θ
--- ---
12:00 --- ---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Τ
Ρ

2
1
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 TEC210 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
Λάμπουρα Στέλλα, Κομιανός Βασίλης
--- VIS531 Επαγγελματική Φωτογραφία Ι Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- ---
11:00 THE400 Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι
Χαμαλίδη Έλενα
AVA744 Εικαστική Επένδυση Ήχου
Τσιρίδου Τάνια
---
12:00 --- ---
13:00 --- ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- VIS333 - Επεξεργασία - Σύνθεση Διδιάστατων Γραφικών
Βαλιανάτος Θ
--- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Τ
Ε

2
2
/
9
09:00 VIS231 Εισαγωγή στη Φωτογραφία Προφορική εξέταση, Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
TEC411 Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙI Δια ζώσης
Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα, Μηλιώτης Γιώργος
TAB 2.43, 2.44, 2.45
--- --- ---
10:00 --- --- ---
11:00 --- VIS630 - Τριδιάστατα Γραφικά
Βαλιανάτος Θ
--- ---
12:00 --- --- ---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- ---
17:00 --- --- AVA740 - Ζωντανά Οπτικά
Βαλιανάτος Θ
---
18:00 --- --- ---
19:00 --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Π
Ε

2
3
/
9
09:00 --- TEC311 Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Ι Δια ζώσης
Βλάχος Θεόδωρος, Μηλιώτης Γιώργος
TAB 2.43, 2.44, 2.45
--- --- ---
10:00 TEC210 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
Λάμπουρα Στέλλα, Κομιανός Βασίλης
--- VIS731 Θεωρία και Σύγχρονη Ιστορία Φωτογραφίας Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
---
11:00 --- THE600 Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
---
12:00 --- --- ---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Π
Α

2
4
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 TEC110 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών I
Λάμπουρα Στέλλα
VIS331 Φωτογραφία I Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- --- ---
11:00 AUD622 Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου
Μηλιαρέση Ιωάννα
THE700 Σύγχρονη Ελληνική Τέχνη
Χαμαλίδη Έλενα
---
12:00 --- ---
13:00 --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 THE200 Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
--- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή