Όνομα ιδρύματος: Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Σχόλια: Πρόγραμμα εξεταστικής Σεπ. 2021
Οδηγίες ZOOM:
* Διδάσκοντες: http://leonardo.ionio.gr/wiki/departments:avarts:orologio:zoom
* Φοιτητές: http://leonardo.ionio.gr/wiki/departments:avarts:orologio:zoom-howto

Πίνακας περιεχομένων

 

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
1ο Έτος
09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
ΤΕ 1/9 THE104 Μαθηματικά και Τέχνη Προφορική εξέταση
Παναγόπουλος Μιχάλης
ΠΕ 2/9 --- --- Αγγλικά ΙΙ
Κοζομπόλης Στ.
--- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 3/9 --- --- AUD120 Ακουστική & Ψυχοακουστική
Κατερέλος Διονύσιος
--- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 6/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 7/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΕ 8/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 9/9 --- --- Αγγλικά Ι
Κοζομπόλης Στ.
--- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 10/9 --- --- THE102 Επιστημονική Μεθοδολογία
Ασλανίδη Μαρία
--- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 13/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 14/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΕ 15/9 --- --- THE202 Θεωρία της Επικοινωνίας
Ονοράτου Νταλίλα
--- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 16/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 17/9 VIS130 - Αναλογικό Σχέδιο
Μητσάνη Χριστίνα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 20/9 --- THE100 Εισαγωγή στην Ιστορία της Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
--- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 21/9 --- TEC210 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
Λάμπουρα Στέλλα, Κομιανός Βασίλης
--- --- --- --- ---
ΤΕ 22/9 VIS231 Εισαγωγή στη Φωτογραφία Προφορική εξέταση, Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
---
ΠΕ 23/9 --- TEC210 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
Λάμπουρα Στέλλα, Κομιανός Βασίλης
--- --- --- --- ---
ΠΑ 24/9 --- TEC110 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών I
Λάμπουρα Στέλλα
--- THE200 Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
2ο Έτος
09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
ΤΕ 1/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 2/9 --- --- --- --- --- --- AVA444 Τεχνικές Βιντεοσκόπησης
Παναγόπουλος Ιάκωβος
ΠΑ 3/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 6/9 TEC414 Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία Προφορική εξέταση
Παναγόπουλος Μιχάλης
ΤΡ 7/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΕ 8/9 --- --- AVA341 Διαδραστικά Πολυμέσα
Κομιανός Βασίλης
--- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 9/9 --- --- THE401 Οργάνωση και Παρουσίαση Καλλιτεχνικού Portfolio Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Ασλανίδη Μαρία
--- --- --- --- ---
ΠΑ 10/9 --- --- TEC310 Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Λάμπουρα Στέλλα
--- ---
ΔΕ 13/9 --- --- THE302 Φιλοσοφία και Αισθητική των Μέσων
Ονοράτου Νταλίλα
--- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 14/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΕ 15/9 --- TEC410 Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Κομιανός Βασίλης
--- --- --- --- ---
ΠΕ 16/9 --- --- AVA340 Χώρος & Οπτικοακουστικά Μέσα
Κόκκαλης Νίκος
--- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 17/9 --- --- VIS432 Χώρος & Aνθρώπινη Φιγούρα
Κόκκαλης Νίκος
--- --- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 20/9 --- --- AUD320 Τεχνολογία Ήχου
Μηλιαρέση Ιωάννα
--- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 21/9 --- --- THE400 Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι
Χαμαλίδη Έλενα
--- --- --- --- VIS333 - Επεξεργασία - Σύνθεση Διδιάστατων Γραφικών
Βαλιανάτος Θ
ΤΕ 22/9 TEC411 Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙI Δια ζώσης
Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα, Μηλιώτης Γιώργος
TAB 2.43, 2.44, 2.45
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 23/9 TEC311 Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Ι Δια ζώσης
Βλάχος Θεόδωρος, Μηλιώτης Γιώργος
TAB 2.43, 2.44, 2.45
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 24/9 --- VIS331 Φωτογραφία I Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
3ο Έτος
09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
ΤΕ 1/9 --- --- THE503 Στοιχεία Σκηνοθεσίας-Υποκριτικής
Παναγόπουλος Ιάκωβος
--- --- --- ---
ΠΕ 2/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 3/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 6/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 7/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΕ 8/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 9/9 --- --- --- THE500 Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης ΙI Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
--- --- --- --- --- ---
ΠΑ 10/9 --- --- AUD623 Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων
Κατερέλος Διονύσιος
--- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 13/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 14/9 --- --- THE602 Σημειολογία των Πολυμέσων Ι
Ονοράτου Νταλίλα
--- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΕ 15/9 THE504 Ιστορία του Κινηματογράφου
Χάλκου Μαρία
ΠΕ 16/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 17/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 20/9 --- --- THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων
Βαλιανάτος Θ
--- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 21/9 --- VIS531 Επαγγελματική Φωτογραφία Ι Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΕ 22/9 --- --- VIS630 - Τριδιάστατα Γραφικά
Βαλιανάτος Θ
--- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 23/9 --- --- THE600 Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
--- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 24/9 --- --- AUD622 Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου
Μηλιαρέση Ιωάννα
--- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
4ο Έτος
09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
ΤΕ 1/9 VIS932 Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας ΙI
Βλάχος Θεόδωρος
VIS832 Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι
Βλάχος Θεόδωρος
--- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 2/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 3/9 --- --- --- THE801 Υλικά, Τεχνικές και Μέσα της Καλλιτεχνικής Εργασίας Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
--- --- --- --- --- ---
ΔΕ 6/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 7/9 --- --- --- THE701 Ερευνητική Μεθοδολογία στις Τέχνες Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
--- --- --- --- --- ---
ΤΕ 8/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 9/9 --- --- AVA846 Περιβάλλοντα Εικονικής – Επαυξημένης Πραγματικότητας
Κομιανός Βασίλης
--- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 10/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 13/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 14/9 AVA730 Διεύθυνση Παραγωγής Οπτικοακουστικού Έργου
Παναγόπουλος Ιάκωβος
--- --- --- --- --- ---
ΤΕ 15/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 16/9 --- --- THE848 Πρακτικές Υβριδικών Τεχνών Προφορική εξέταση
Ονοράτου Νταλίλα, Τσιρίδου Τάνια
--- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 17/9 --- --- THE702 Σημειολογία των Πολυμέσων ΙΙ
Ονοράτου Νταλίλα
--- --- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 20/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 21/9 --- --- AVA744 Εικαστική Επένδυση Ήχου
Τσιρίδου Τάνια
--- --- --- --- --- ---
ΤΕ 22/9 --- --- --- --- --- --- --- --- AVA740 - Ζωντανά Οπτικά
Βαλιανάτος Θ
---
ΠΕ 23/9 --- VIS731 Θεωρία και Σύγχρονη Ιστορία Φωτογραφίας Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 24/9 --- --- THE700 Σύγχρονη Ελληνική Τέχνη
Χαμαλίδη Έλενα
--- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
5ο Έτος
09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
ΤΕ 1/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 2/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 3/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 6/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 7/9 --- --- --- AVA942 Σχεδιασμός & Ανάπτυξη Παιχνιδιών Βίντεο
Κομιανός Βασίλης
--- --- --- --- --- ---
ΤΕ 8/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 9/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 10/9 AVA941 Ιστορία, Θεωρία & Πρακτική του Ντοκιμαντέρ
Χάλκου Μαρία
ΔΕ 13/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 14/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΕ 15/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 16/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- THE901- Τέχνη και Δίκαιο
Μιχαϊλάκη Α
---
ΠΑ 17/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΔΕ 20/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΡ 21/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΤΕ 22/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΕ 23/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΠΑ 24/9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή