Όνομα ιδρύματος: Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Σχόλια: Πρόγραμμα εξεταστικής Σεπ. 2021
Οδηγίες ZOOM:
* Διδάσκοντες: http://leonardo.ionio.gr/wiki/departments:avarts:orologio:zoom
* Φοιτητές: http://leonardo.ionio.gr/wiki/departments:avarts:orologio:zoom-howto

Πίνακας περιεχομένων

 

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
1ο Έτος
ΤΕ 1/9 ΠΕ 2/9 ΠΑ 3/9 ΔΕ 6/9 ΤΡ 7/9 ΤΕ 8/9 ΠΕ 9/9 ΠΑ 10/9 ΔΕ 13/9 ΤΡ 14/9 ΤΕ 15/9 ΠΕ 16/9 ΠΑ 17/9 ΔΕ 20/9 ΤΡ 21/9 ΤΕ 22/9 ΠΕ 23/9 ΠΑ 24/9
09:00 THE104 Μαθηματικά και Τέχνη Προφορική εξέταση
Παναγόπουλος Μιχάλης
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- VIS130 - Αναλογικό Σχέδιο
Μητσάνη Χριστίνα
--- --- VIS231 Εισαγωγή στη Φωτογραφία Προφορική εξέταση, Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- THE100 Εισαγωγή στην Ιστορία της Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
TEC210 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
Λάμπουρα Στέλλα, Κομιανός Βασίλης
TEC210 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
Λάμπουρα Στέλλα, Κομιανός Βασίλης
TEC110 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών I
Λάμπουρα Στέλλα
11:00 Αγγλικά ΙΙ
Κοζομπόλης Στ.
AUD120 Ακουστική & Ψυχοακουστική
Κατερέλος Διονύσιος
--- --- --- Αγγλικά Ι
Κοζομπόλης Στ.
THE102 Επιστημονική Μεθοδολογία
Ασλανίδη Μαρία
--- --- THE202 Θεωρία της Επικοινωνίας
Ονοράτου Νταλίλα
--- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- THE200 Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
2ο Έτος
ΤΕ 1/9 ΠΕ 2/9 ΠΑ 3/9 ΔΕ 6/9 ΤΡ 7/9 ΤΕ 8/9 ΠΕ 9/9 ΠΑ 10/9 ΔΕ 13/9 ΤΡ 14/9 ΤΕ 15/9 ΠΕ 16/9 ΠΑ 17/9 ΔΕ 20/9 ΤΡ 21/9 ΤΕ 22/9 ΠΕ 23/9 ΠΑ 24/9
09:00 --- --- --- TEC414 Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία Προφορική εξέταση
Παναγόπουλος Μιχάλης
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- TEC411 Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙI Δια ζώσης
Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα, Μηλιώτης Γιώργος
TAB 2.43, 2.44, 2.45
TEC311 Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Ι Δια ζώσης
Βλάχος Θεόδωρος, Μηλιώτης Γιώργος
TAB 2.43, 2.44, 2.45
---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- TEC410 Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Κομιανός Βασίλης
--- --- --- --- VIS331 Φωτογραφία I Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
11:00 --- --- --- --- AVA341 Διαδραστικά Πολυμέσα
Κομιανός Βασίλης
THE401 Οργάνωση και Παρουσίαση Καλλιτεχνικού Portfolio Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Ασλανίδη Μαρία
TEC310 Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Λάμπουρα Στέλλα
THE302 Φιλοσοφία και Αισθητική των Μέσων
Ονοράτου Νταλίλα
--- AVA340 Χώρος & Οπτικοακουστικά Μέσα
Κόκκαλης Νίκος
VIS432 Χώρος & Aνθρώπινη Φιγούρα
Κόκκαλης Νίκος
AUD320 Τεχνολογία Ήχου
Μηλιαρέση Ιωάννα
THE400 Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι
Χαμαλίδη Έλενα
--- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- AVA444 Τεχνικές Βιντεοσκόπησης
Παναγόπουλος Ιάκωβος
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- VIS333 - Επεξεργασία - Σύνθεση Διδιάστατων Γραφικών
Βαλιανάτος Θ
--- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
3ο Έτος
ΤΕ 1/9 ΠΕ 2/9 ΠΑ 3/9 ΔΕ 6/9 ΤΡ 7/9 ΤΕ 8/9 ΠΕ 9/9 ΠΑ 10/9 ΔΕ 13/9 ΤΡ 14/9 ΤΕ 15/9 ΠΕ 16/9 ΠΑ 17/9 ΔΕ 20/9 ΤΡ 21/9 ΤΕ 22/9 ΠΕ 23/9 ΠΑ 24/9
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- THE504 Ιστορία του Κινηματογράφου
Χάλκου Μαρία
--- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- VIS531 Επαγγελματική Φωτογραφία Ι Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- --- ---
11:00 THE503 Στοιχεία Σκηνοθεσίας-Υποκριτικής
Παναγόπουλος Ιάκωβος
--- --- --- --- --- --- AUD623 Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων
Κατερέλος Διονύσιος
--- THE602 Σημειολογία των Πολυμέσων Ι
Ονοράτου Νταλίλα
--- --- THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων
Βαλιανάτος Θ
VIS630 - Τριδιάστατα Γραφικά
Βαλιανάτος Θ
THE600 Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
AUD622 Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου
Μηλιαρέση Ιωάννα
12:00 --- --- --- --- --- THE500 Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης ΙI Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
--- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
4ο Έτος
ΤΕ 1/9 ΠΕ 2/9 ΠΑ 3/9 ΔΕ 6/9 ΤΡ 7/9 ΤΕ 8/9 ΠΕ 9/9 ΠΑ 10/9 ΔΕ 13/9 ΤΡ 14/9 ΤΕ 15/9 ΠΕ 16/9 ΠΑ 17/9 ΔΕ 20/9 ΤΡ 21/9 ΤΕ 22/9 ΠΕ 23/9 ΠΑ 24/9
09:00 VIS932 Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας ΙI
Βλάχος Θεόδωρος
--- --- --- --- --- --- --- --- AVA730 Διεύθυνση Παραγωγής Οπτικοακουστικού Έργου
Παναγόπουλος Ιάκωβος
--- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- VIS731 Θεωρία και Σύγχρονη Ιστορία Φωτογραφίας Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
---
11:00 VIS832 Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι
Βλάχος Θεόδωρος
--- --- --- --- --- AVA846 Περιβάλλοντα Εικονικής – Επαυξημένης Πραγματικότητας
Κομιανός Βασίλης
--- --- --- THE848 Πρακτικές Υβριδικών Τεχνών Προφορική εξέταση
Ονοράτου Νταλίλα, Τσιρίδου Τάνια
THE702 Σημειολογία των Πολυμέσων ΙΙ
Ονοράτου Νταλίλα
--- AVA744 Εικαστική Επένδυση Ήχου
Τσιρίδου Τάνια
--- THE700 Σύγχρονη Ελληνική Τέχνη
Χαμαλίδη Έλενα
12:00 --- THE801 Υλικά, Τεχνικές και Μέσα της Καλλιτεχνικής Εργασίας Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
--- THE701 Ερευνητική Μεθοδολογία στις Τέχνες Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
--- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- AVA740 - Ζωντανά Οπτικά
Βαλιανάτος Θ
--- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
5ο Έτος
ΤΕ 1/9 ΠΕ 2/9 ΠΑ 3/9 ΔΕ 6/9 ΤΡ 7/9 ΤΕ 8/9 ΠΕ 9/9 ΠΑ 10/9 ΔΕ 13/9 ΤΡ 14/9 ΤΕ 15/9 ΠΕ 16/9 ΠΑ 17/9 ΔΕ 20/9 ΤΡ 21/9 ΤΕ 22/9 ΠΕ 23/9 ΠΑ 24/9
09:00 --- --- --- --- --- --- --- AVA941 Ιστορία, Θεωρία & Πρακτική του Ντοκιμαντέρ
Χάλκου Μαρία
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- AVA942 Σχεδιασμός & Ανάπτυξη Παιχνιδιών Βίντεο
Κομιανός Βασίλης
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- THE901- Τέχνη και Δίκαιο
Μιχαϊλάκη Α
--- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή