Ιόνιο Πανεπιστήμιο
1ο Έτος Αυτόματο Τμήμα Αυτόματο Υποτμήμα 2ο Έτος Αυτόματο Τμήμα Αυτόματο Υποτμήμα 3ο Έτος Αυτόματο Τμήμα Αυτόματο Υποτμήμα 4ο Έτος Αυτόματο Τμήμα Αυτόματο Υποτμήμα 5ο Έτος Αυτόματο Τμήμα Αυτόματο Υποτμήμα
Τ
Ε

1
/
9
09:00 1ο Έτος
THE104 Μαθηματικά και Τέχνη Προφορική εξέταση
Παναγόπουλος Μιχάλης
--- --- 4ο Έτος
VIS932 Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας ΙI
Βλάχος Θεόδωρος
---
10:00 --- --- ---
11:00 --- 3ο Έτος
THE503 Στοιχεία Σκηνοθεσίας-Υποκριτικής
Παναγόπουλος Ιάκωβος
4ο Έτος
VIS832 Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι
Βλάχος Θεόδωρος
---
12:00 --- ---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- ---
16:00 --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Π
Ε

2
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 1ο Έτος
Αγγλικά ΙΙ
Κοζομπόλης Στ.
--- --- --- ---
12:00 --- --- --- ---
13:00 --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- 2ο Έτος
AVA444 Τεχνικές Βιντεοσκόπησης
Παναγόπουλος Ιάκωβος
--- --- ---
16:00 --- --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Π
Α

3
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 1ο Έτος
AUD120 Ακουστική & Ψυχοακουστική
Κατερέλος Διονύσιος
--- --- --- ---
12:00 --- --- 4ο Έτος
THE801 Υλικά, Τεχνικές και Μέσα της Καλλιτεχνικής Εργασίας Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Δ
Ε

6
/
9
09:00 --- 2ο Έτος
TEC414 Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία Προφορική εξέταση
Παναγόπουλος Μιχάλης
--- --- ---
10:00 --- --- --- ---
11:00 --- --- --- ---
12:00 --- --- --- ---
13:00 --- --- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Τ
Ρ

7
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- 4ο Έτος
THE701 Ερευνητική Μεθοδολογία στις Τέχνες Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
5ο Έτος
AVA942 Σχεδιασμός & Ανάπτυξη Παιχνιδιών Βίντεο
Κομιανός Βασίλης
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Τ
Ε

8
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 --- 2ο Έτος
AVA341 Διαδραστικά Πολυμέσα
Κομιανός Βασίλης
--- --- ---
12:00 --- --- --- ---
13:00 --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Π
Ε

9
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 1ο Έτος
Αγγλικά Ι
Κοζομπόλης Στ.
2ο Έτος
THE401 Οργάνωση και Παρουσίαση Καλλιτεχνικού Portfolio Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Ασλανίδη Μαρία
--- 4ο Έτος
AVA846 Περιβάλλοντα Εικονικής – Επαυξημένης Πραγματικότητας
Κομιανός Βασίλης
---
12:00 3ο Έτος
THE500 Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης ΙI Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
---
13:00 ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Π
Α

1
0
/
9
09:00 --- --- --- --- 5ο Έτος
AVA941 Ιστορία, Θεωρία & Πρακτική του Ντοκιμαντέρ
Χάλκου Μαρία
10:00 --- --- --- ---
11:00 1ο Έτος
THE102 Επιστημονική Μεθοδολογία
Ασλανίδη Μαρία
2ο Έτος
TEC310 Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Λάμπουρα Στέλλα
3ο Έτος
AUD623 Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων
Κατερέλος Διονύσιος
---
12:00 ---
13:00 ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- ---
16:00 --- --- ---
17:00 --- --- ---
18:00 --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Δ
Ε

1
3
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 --- 2ο Έτος
THE302 Φιλοσοφία και Αισθητική των Μέσων
Ονοράτου Νταλίλα
--- --- ---
12:00 --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Τ
Ρ

1
4
/
9
09:00 --- --- --- 4ο Έτος
AVA730 Διεύθυνση Παραγωγής Οπτικοακουστικού Έργου
Παναγόπουλος Ιάκωβος
---
10:00 --- --- --- ---
11:00 --- --- 3ο Έτος
THE602 Σημειολογία των Πολυμέσων Ι
Ονοράτου Νταλίλα
---
12:00 --- --- ---
13:00 --- --- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Τ
Ε

1
5
/
9
09:00 --- --- 3ο Έτος
THE504 Ιστορία του Κινηματογράφου
Χάλκου Μαρία
--- ---
10:00 --- 2ο Έτος
TEC410 Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Κομιανός Βασίλης
--- ---
11:00 1ο Έτος
THE202 Θεωρία της Επικοινωνίας
Ονοράτου Νταλίλα
--- ---
12:00 --- ---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- ---
16:00 --- --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Π
Ε

1
6
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- ---
11:00 --- 2ο Έτος
AVA340 Χώρος & Οπτικοακουστικά Μέσα
Κόκκαλης Νίκος
--- 4ο Έτος
THE848 Πρακτικές Υβριδικών Τεχνών Προφορική εξέταση
Ονοράτου Νταλίλα, Τσιρίδου Τάνια
---
12:00 --- --- ---
13:00 --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- 5ο Έτος
THE901- Τέχνη και Δίκαιο
Μιχαϊλάκη Α
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Π
Α

1
7
/
9
09:00 1ο Έτος
VIS130 - Αναλογικό Σχέδιο
Μητσάνη Χριστίνα
--- --- --- ---
10:00 --- --- --- ---
11:00 --- 2ο Έτος
VIS432 Χώρος & Aνθρώπινη Φιγούρα
Κόκκαλης Νίκος
--- 4ο Έτος
THE702 Σημειολογία των Πολυμέσων ΙΙ
Ονοράτου Νταλίλα
---
12:00 --- --- ---
13:00 --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Δ
Ε

2
0
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 1ο Έτος
THE100 Εισαγωγή στην Ιστορία της Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
--- --- --- ---
11:00 2ο Έτος
AUD320 Τεχνολογία Ήχου
Μηλιαρέση Ιωάννα
3ο Έτος
THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων
Βαλιανάτος Θ
--- ---
12:00 --- ---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Τ
Ρ

2
1
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 1ο Έτος
TEC210 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
Λάμπουρα Στέλλα, Κομιανός Βασίλης
--- 3ο Έτος
VIS531 Επαγγελματική Φωτογραφία Ι Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- ---
11:00 2ο Έτος
THE400 Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι
Χαμαλίδη Έλενα
4ο Έτος
AVA744 Εικαστική Επένδυση Ήχου
Τσιρίδου Τάνια
---
12:00 --- ---
13:00 --- ---
14:00 --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- 2ο Έτος
VIS333 - Επεξεργασία - Σύνθεση Διδιάστατων Γραφικών
Βαλιανάτος Θ
--- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- ---
Τ
Ε

2
2
/
9
09:00 1ο Έτος
VIS231 Εισαγωγή στη Φωτογραφία Προφορική εξέταση, Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
2ο Έτος
TEC411 Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙI Δια ζώσης
Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα, Μηλιώτης Γιώργος
TAB 2.43, 2.44, 2.45
--- --- ---
10:00 --- --- ---
11:00 --- 3ο Έτος
VIS630 - Τριδιάστατα Γραφικά
Βαλιανάτος Θ
--- ---
12:00 --- --- ---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- ---
17:00 --- --- 4ο Έτος
AVA740 - Ζωντανά Οπτικά
Βαλιανάτος Θ
---
18:00 --- --- ---
19:00 --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Π
Ε

2
3
/
9
09:00 --- 2ο Έτος
TEC311 Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Ι Δια ζώσης
Βλάχος Θεόδωρος, Μηλιώτης Γιώργος
TAB 2.43, 2.44, 2.45
--- --- ---
10:00 1ο Έτος
TEC210 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
Λάμπουρα Στέλλα, Κομιανός Βασίλης
--- 4ο Έτος
VIS731 Θεωρία και Σύγχρονη Ιστορία Φωτογραφίας Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
---
11:00 --- 3ο Έτος
THE600 Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
---
12:00 --- --- ---
13:00 --- --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Π
Α

2
4
/
9
09:00 --- --- --- --- ---
10:00 1ο Έτος
TEC110 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών I
Λάμπουρα Στέλλα
2ο Έτος
VIS331 Φωτογραφία I Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- --- ---
11:00 3ο Έτος
AUD622 Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου
Μηλιαρέση Ιωάννα
4ο Έτος
THE700 Σύγχρονη Ελληνική Τέχνη
Χαμαλίδη Έλενα
---
12:00 --- ---
13:00 --- ---
14:00 --- --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- ---
17:00 1ο Έτος
THE200 Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
--- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
19:00 --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.