Όνομα ιδρύματος: Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Σχόλια: Πρόγραμμα εξεταστικής Σεπ. 2021
Οδηγίες ZOOM:
* Διδάσκοντες: http://leonardo.ionio.gr/wiki/departments:avarts:orologio:zoom
* Φοιτητές: http://leonardo.ionio.gr/wiki/departments:avarts:orologio:zoom-howto

Πίνακας περιεχομένων

 

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
1ο Έτος Αυτόματο Τμήμα
ΤΕ 1/9 ΠΕ 2/9 ΠΑ 3/9 ΔΕ 6/9 ΤΡ 7/9 ΤΕ 8/9 ΠΕ 9/9 ΠΑ 10/9 ΔΕ 13/9 ΤΡ 14/9 ΤΕ 15/9 ΠΕ 16/9 ΠΑ 17/9 ΔΕ 20/9 ΤΡ 21/9 ΤΕ 22/9 ΠΕ 23/9 ΠΑ 24/9
09:00 1ο Έτος
THE104 Μαθηματικά και Τέχνη Προφορική εξέταση
Παναγόπουλος Μιχάλης
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 1ο Έτος
VIS130 - Αναλογικό Σχέδιο
Μητσάνη Χριστίνα
--- --- 1ο Έτος
VIS231 Εισαγωγή στη Φωτογραφία Προφορική εξέταση, Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 1ο Έτος
THE100 Εισαγωγή στην Ιστορία της Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
1ο Έτος
TEC210 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
Λάμπουρα Στέλλα, Κομιανός Βασίλης
1ο Έτος
TEC210 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
Λάμπουρα Στέλλα, Κομιανός Βασίλης
1ο Έτος
TEC110 Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών I
Λάμπουρα Στέλλα
11:00 1ο Έτος
Αγγλικά ΙΙ
Κοζομπόλης Στ.
1ο Έτος
AUD120 Ακουστική & Ψυχοακουστική
Κατερέλος Διονύσιος
--- --- --- 1ο Έτος
Αγγλικά Ι
Κοζομπόλης Στ.
1ο Έτος
THE102 Επιστημονική Μεθοδολογία
Ασλανίδη Μαρία
--- --- 1ο Έτος
THE202 Θεωρία της Επικοινωνίας
Ονοράτου Νταλίλα
--- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 1ο Έτος
THE200 Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
2ο Έτος Αυτόματο Τμήμα
ΤΕ 1/9 ΠΕ 2/9 ΠΑ 3/9 ΔΕ 6/9 ΤΡ 7/9 ΤΕ 8/9 ΠΕ 9/9 ΠΑ 10/9 ΔΕ 13/9 ΤΡ 14/9 ΤΕ 15/9 ΠΕ 16/9 ΠΑ 17/9 ΔΕ 20/9 ΤΡ 21/9 ΤΕ 22/9 ΠΕ 23/9 ΠΑ 24/9
09:00 --- --- --- 2ο Έτος
TEC414 Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία Προφορική εξέταση
Παναγόπουλος Μιχάλης
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
TEC411 Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙI Δια ζώσης
Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα, Μηλιώτης Γιώργος
TAB 2.43, 2.44, 2.45
2ο Έτος
TEC311 Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Ι Δια ζώσης
Βλάχος Θεόδωρος, Μηλιώτης Γιώργος
TAB 2.43, 2.44, 2.45
---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
TEC410 Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Κομιανός Βασίλης
--- --- --- --- 2ο Έτος
VIS331 Φωτογραφία I Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
11:00 --- --- --- --- 2ο Έτος
AVA341 Διαδραστικά Πολυμέσα
Κομιανός Βασίλης
2ο Έτος
THE401 Οργάνωση και Παρουσίαση Καλλιτεχνικού Portfolio Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Ασλανίδη Μαρία
2ο Έτος
TEC310 Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Λάμπουρα Στέλλα
2ο Έτος
THE302 Φιλοσοφία και Αισθητική των Μέσων
Ονοράτου Νταλίλα
--- 2ο Έτος
AVA340 Χώρος & Οπτικοακουστικά Μέσα
Κόκκαλης Νίκος
2ο Έτος
VIS432 Χώρος & Aνθρώπινη Φιγούρα
Κόκκαλης Νίκος
2ο Έτος
AUD320 Τεχνολογία Ήχου
Μηλιαρέση Ιωάννα
2ο Έτος
THE400 Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι
Χαμαλίδη Έλενα
--- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- 2ο Έτος
AVA444 Τεχνικές Βιντεοσκόπησης
Παναγόπουλος Ιάκωβος
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
VIS333 - Επεξεργασία - Σύνθεση Διδιάστατων Γραφικών
Βαλιανάτος Θ
--- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
3ο Έτος Αυτόματο Τμήμα
ΤΕ 1/9 ΠΕ 2/9 ΠΑ 3/9 ΔΕ 6/9 ΤΡ 7/9 ΤΕ 8/9 ΠΕ 9/9 ΠΑ 10/9 ΔΕ 13/9 ΤΡ 14/9 ΤΕ 15/9 ΠΕ 16/9 ΠΑ 17/9 ΔΕ 20/9 ΤΡ 21/9 ΤΕ 22/9 ΠΕ 23/9 ΠΑ 24/9
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
THE504 Ιστορία του Κινηματογράφου
Χάλκου Μαρία
--- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
VIS531 Επαγγελματική Φωτογραφία Ι Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
--- --- ---
11:00 3ο Έτος
THE503 Στοιχεία Σκηνοθεσίας-Υποκριτικής
Παναγόπουλος Ιάκωβος
--- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
AUD623 Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων
Κατερέλος Διονύσιος
--- 3ο Έτος
THE602 Σημειολογία των Πολυμέσων Ι
Ονοράτου Νταλίλα
--- --- 3ο Έτος
THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων
Βαλιανάτος Θ
3ο Έτος
VIS630 - Τριδιάστατα Γραφικά
Βαλιανάτος Θ
3ο Έτος
THE600 Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης
Χαμαλίδη Έλενα
3ο Έτος
AUD622 Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου
Μηλιαρέση Ιωάννα
12:00 --- --- --- --- --- 3ο Έτος
THE500 Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης ΙI Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
--- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
4ο Έτος Αυτόματο Τμήμα
ΤΕ 1/9 ΠΕ 2/9 ΠΑ 3/9 ΔΕ 6/9 ΤΡ 7/9 ΤΕ 8/9 ΠΕ 9/9 ΠΑ 10/9 ΔΕ 13/9 ΤΡ 14/9 ΤΕ 15/9 ΠΕ 16/9 ΠΑ 17/9 ΔΕ 20/9 ΤΡ 21/9 ΤΕ 22/9 ΠΕ 23/9 ΠΑ 24/9
09:00 4ο Έτος
VIS932 Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας ΙI
Βλάχος Θεόδωρος
--- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
AVA730 Διεύθυνση Παραγωγής Οπτικοακουστικού Έργου
Παναγόπουλος Ιάκωβος
--- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
VIS731 Θεωρία και Σύγχρονη Ιστορία Φωτογραφίας Δια ζώσης
Ζήβας Αντώνης
Αίθουσα 011
---
11:00 4ο Έτος
VIS832 Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι
Βλάχος Θεόδωρος
--- --- --- --- --- 4ο Έτος
AVA846 Περιβάλλοντα Εικονικής – Επαυξημένης Πραγματικότητας
Κομιανός Βασίλης
--- --- --- 4ο Έτος
THE848 Πρακτικές Υβριδικών Τεχνών Προφορική εξέταση
Ονοράτου Νταλίλα, Τσιρίδου Τάνια
4ο Έτος
THE702 Σημειολογία των Πολυμέσων ΙΙ
Ονοράτου Νταλίλα
--- 4ο Έτος
AVA744 Εικαστική Επένδυση Ήχου
Τσιρίδου Τάνια
--- 4ο Έτος
THE700 Σύγχρονη Ελληνική Τέχνη
Χαμαλίδη Έλενα
12:00 --- 4ο Έτος
THE801 Υλικά, Τεχνικές και Μέσα της Καλλιτεχνικής Εργασίας Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
--- 4ο Έτος
THE701 Ερευνητική Μεθοδολογία στις Τέχνες Παράδοση/Παρουσίαση εργασίας
Κολοκυθά Χαραλαμπία
--- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
AVA740 - Ζωντανά Οπτικά
Βαλιανάτος Θ
--- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο
5ο Έτος Αυτόματο Τμήμα
ΤΕ 1/9 ΠΕ 2/9 ΠΑ 3/9 ΔΕ 6/9 ΤΡ 7/9 ΤΕ 8/9 ΠΕ 9/9 ΠΑ 10/9 ΔΕ 13/9 ΤΡ 14/9 ΤΕ 15/9 ΠΕ 16/9 ΠΑ 17/9 ΔΕ 20/9 ΤΡ 21/9 ΤΕ 22/9 ΠΕ 23/9 ΠΑ 24/9
09:00 --- --- --- --- --- --- --- 5ο Έτος
AVA941 Ιστορία, Θεωρία & Πρακτική του Ντοκιμαντέρ
Χάλκου Μαρία
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- 5ο Έτος
AVA942 Σχεδιασμός & Ανάπτυξη Παιχνιδιών Βίντεο
Κομιανός Βασίλης
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 5ο Έτος
THE901- Τέχνη και Δίκαιο
Μιχαϊλάκη Α
--- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 6.1.3 στις 21/9/21 11:12 Π.Μ.

επιστροφή στην αρχή