Όνομα ιδρύματος: Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Σχόλια: Πρόγραμμα Εξετάσεων Εαρινού εξαμήνου 2018-2019
Παράδοση εργασιων: AVA435 (18/6), AVA434 (10/6), AUD420, THE804, EDU101, EDU201

Πίνακας περιεχομένων

 

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
1ο Έτος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II Εργαστηριακό
Λάμπουρα Σ., Κομιανός Βασίλειος
ΥΚ1
-X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- VIS231 - Εισαγωγή στην Φωτογραφία [Παράδοση Εργασιών]
Ζήβας Α.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- ---
Β1Β2
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II ΕξέτασηTEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II Εξέταση
Λάμπουρα Σ., Κανελλόπουλος Ν.Κομιανός Βασίλειος, [ΥΔ] Κανελλοπούλου Στεφανία
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
--- -X- --- VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Παράδοση Εργασιών]
Βερύκιος Σ.
Εργαστήριο Σχεδίου
--- ---
16:00 -X-
Β1Β2
THE202 - Θεωρία της Επικοινωνίας ΕξέτασηTHE202 - Θεωρία της Επικοινωνίας Εξέταση
Ψαρράς Β., [ΥΔ] Σδρόλια Μαρία[ΥΔ] Κρουστάλλης Βασίλειος
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
--- --- --- --- ---
Β1Β2
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II ΕξέτασηTEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II Εξέταση
Λάμπουρα Σ., Κανελλόπουλος Ν.Κομιανός Βασίλειος, [ΥΔ] Κανελλοπούλου Στεφανία
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
--- -X- --- --- --- ---
17:00 -X-
Β1Β2
THE202 - Θεωρία της Επικοινωνίας ΕξέτασηTHE202 - Θεωρία της Επικοινωνίας Εξέταση
Ψαρράς Β., [ΥΔ] Σδρόλια Μαρία[ΥΔ] Κρουστάλλης Βασίλειος
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
--- Αγγλικά ΙΙ Εξέταση
Κοζομπόλης
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- AUD221 - Εισαγωγή στην Μουσική Εξέταση
Λέκκας Μ.
ΠΜΣ
--- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- ---
Β1Β2
THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης ΕξέτασηTHE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης Εξέταση
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Νικόπουλος Γεώργιος[ΥΔ] Μουστάκας Νίκος
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- ---
Β1Β2
THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης ΕξέτασηTHE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης Εξέταση
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Νικόπουλος Γεώργιος[ΥΔ] Μουστάκας Νίκος
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
2ο Έτος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό II Εξέταση
Βλάχος Θ., Λάμπουρα Σ., Μηλιώτης Γ.
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- AUD420 - Διαδραστικά Συστήματα Ήχου [Παράδοση Εργασιών]
Ζάννος Ι.
Νέα αίθουσα
---
14:00 -X- --- AUD421 - Μουσική Μορφολογία Εξέταση
Λέκκας Μ.
ΠΜΣ
--- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- VIS431 - Φωτογραφία ΙΙ [Παράδοση Εργασιών]
Ζήβας Α.
Αίθουσα 3
--- --- TEC410 - Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων Εξέταση
Γιαννακουλόπουλος Α., Λάμπουρα Σ.
ΑΜΦ1
--- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- VIS432 - Χώρος & Aνθρώπινη Φιγούρα [Παράδοση Εργασιών]
Κόκκαλης Ν.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- VIS430 - Γραφικές-Γραφιστικές Τέχνες Ι Εξέταση
Βαλιανάτος Θ.
ΥΚ1
--- --- TEC414 - Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία Εξέταση
Παναγόπουλος Μ.
ΑΜΦ2
--- -X- --- ---
Δ1Δ2
THE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι ΕξέτασηTHE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι Εξέταση
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Κουντουράς Ευστράτιος[ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
ΑΜΦ2ΤΙΣΤ 1
---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- ---
Δ1Δ2
THE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι ΕξέτασηTHE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι Εξέταση
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Κουντουράς Ευστράτιος[ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
ΑΜΦ2ΤΙΣΤ 1
---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
3ο Έτος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων Εξέταση
Βαλιανάτος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- VIS632 - Εικονογράφηση του Κόμικ [Παράδοση Εργασιών]
Βερύκιος Σ.
ΥΚ2
--- ---
13:00 -X- VIS631 - Επαγγελματική Φωτογραφία ΙΙ [Παράδοση Εργασιών]
Ζήβας Α.
Αίθουσα 3
AVA641 - Εφαρμοσμένα Πολυμέσα / TEC611 - Σχεδιασμός Περιβαλλόντων Διεπαφής [Παράδοση Εργασιών]
Δεληγιάννης Ι., [ΥΔ] Καΐμάρα Πολυξένη
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- THE600 - Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης Εξέταση
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Carle Martin Alexander
ΑΜΦ1
14:00 -X- AUD622 - Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου Εξέταση
Καλιακάτσος
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- -X- FRE660B - Τεχνητή Νοημοσύνη,ΤΠ (ΗΥ650)
Αίθουσα 3
--- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- AUD621 - Μουσική Θεωρία & Ανάλυση Εξέταση
Λέκκας Μ.
ΠΜΣ
--- VIS630 - Τριδιάστατα Γραφικά Εξέταση
Βαλιανάτος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- -X- --- --- ---
17:00 -X- --- TEC610 - Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου Εξέταση
Γιαννακουλόπουλος Α.
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- THE602 - Σημειολογία των Πολυμέσων Ι Εξέταση
Ψαρράς Β.
ΤΙΣΤ 1
--- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
4ο Έτος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- VIS832 - Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι Εξέταση
Βλάχος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- VIS831 - Επαγγελματική Φωτογραφία ΙΙΙ [Παράδοση Εργασιών]
Ζήβας Α.
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- AUD821 - Αλγοριθμική Σύνθεση & Δόμηση του Ήχου Εξέταση
Ροβύθης Εμμανουήλ
ΥΚ2
--- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- AUD822 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων Εξέταση
Καλιακάτσος
Αίθουσα 3
--- --- AVA840 - Εγκαταστάσεις & Οπτικοακουστικά Μέσα Εξέταση
Φλώρος Αγγ.
Νέα αίθουσα
--- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- AUD823 - Ηλεκτρονική Μουσική [Παράδοση Εργασιών]
Λουφόπουλος Α.
ΥΚ1
--- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- AUD824 - Ηχητικά Περιβάλλοντα [Παράδοση Εργασιών]
Λουφόπουλος Α.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- AVA846 - Περιβάλλοντα Εικονικής-Επαυξημένης Πραγματικότητας Εξέταση
Κομιανός Βασίλειος
-X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- AUD820 - Ηχητική Επένδυση Εικόνας [Παράδοση Εργασιών]
Λουφόπουλος Α.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή