Όνομα ιδρύματος: Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Σχόλια: Πρόγραμμα Εξετάσεων Εαρινού εξαμήνου 2018-2019
Παράδοση εργασιων: AVA435 (18/6), AVA434 (10/6), AUD420, THE804, EDU101, EDU201

Πίνακας περιεχομένων

 

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Carle Martin Alexander
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Carle Martin Alexander
3ο Έτος
THE600 - Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης Εξέταση
ΑΜΦ1
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Αδαμοπούλου Ροζαλία
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Αργυροκαστρίτη Μαρίλυ
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Δρόσος Γιώργος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- Δ2
THE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι Εξέταση
ΤΙΣΤ 1
---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Καΐμάρα Πολυξένη
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -x- --- Δεληγιάννης Ι., [ΥΔ] Καΐμάρα Πολυξένη
3ο Έτος
AVA641 - Εφαρμοσμένα Πολυμέσα / TEC611 - Σχεδιασμός Περιβαλλόντων Διεπαφής [Παράδοση Εργασιών]
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Κανελλοπούλου Αικατερίνη
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Κανελλοπούλου Στεφανία
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- Κομιανός Βασίλειος, [ΥΔ] Κανελλοπούλου Στεφανία
Β2
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II Εξέταση
ΑΜΦ1
--- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Κουντουράς Ευστράτιος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Κουντουράς Ευστράτιος
Δ1
THE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι Εξέταση
ΑΜΦ2
---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Κρουστάλλης Βασίλειος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- Β2
THE202 - Θεωρία της Επικοινωνίας Εξέταση
ΑΜΦ1
--- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Μεσσηνέζης Λουκάς
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Μουστάκας Νίκος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- ---
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- ---
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- ---
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- ---
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- ---
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- ---
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- ---
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- ---
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- ---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- ---
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- --- Β2
THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης Εξέταση
ΑΜΦ1
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -X- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Μπέζας Άρης
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Μυλωνάς Δημήτριος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Νικόπουλος Γεώργιος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Νικόπουλος Γεώργιος
Β1
THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης Εξέταση
ΑΜΦ2
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Παπαχρήστου Δήμητρα
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
[ΥΔ] Σδρόλια Μαρία
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- Ψαρράς Β., [ΥΔ] Σδρόλια Μαρία
Β1
THE202 - Θεωρία της Επικοινωνίας Εξέταση
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Βαλιανάτος Θ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -X- --- --- --- --- 3ο Έτος
THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων Εξέταση
ΥΚ1
--- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -X- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
VIS630 - Τριδιάστατα Γραφικά Εξέταση
ΥΚ1
--- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -X- --- --- --- --- 2ο Έτος
VIS430 - Γραφικές-Γραφιστικές Τέχνες Ι Εξέταση
ΥΚ1
--- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Βερύκιος Σ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 3ο Έτος
VIS632 - Εικονογράφηση του Κόμικ [Παράδοση Εργασιών]
ΥΚ2
-x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 1ο Έτος
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Παράδοση Εργασιών]
Εργαστήριο Σχεδίου
-x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Βλάχος Θ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- 4ο Έτος
VIS832 - Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι Εξέταση
ΥΚ1
--- Βλάχος Θ., Λάμπουρα Σ., Μηλιώτης Γ.
2ο Έτος
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό II Εξέταση
ΑΜΦ2
--- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -X- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Γιαννακουλόπουλος Α.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -X- --- 3ο Έτος
TEC610 - Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου Εξέταση
Αίθουσα 3
--- Γιαννακουλόπουλος Α., Λάμπουρα Σ.
2ο Έτος
TEC410 - Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων Εξέταση
ΑΜΦ1
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -X- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Δεληγιάννης Ι.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- Δεληγιάννης Ι., [ΥΔ] Καΐμάρα Πολυξένη
3ο Έτος
AVA641 - Εφαρμοσμένα Πολυμέσα / TEC611 - Σχεδιασμός Περιβαλλόντων Διεπαφής [Παράδοση Εργασιών]
ΥΚ1
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Ζάννος Ι.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 2ο Έτος
AUD420 - Διαδραστικά Συστήματα Ήχου [Παράδοση Εργασιών]
Νέα αίθουσα
---
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Ζήβας Α.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -X- 4ο Έτος
VIS831 - Επαγγελματική Φωτογραφία ΙΙΙ [Παράδοση Εργασιών]
Αίθουσα 3
--- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -X- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -X- 3ο Έτος
VIS631 - Επαγγελματική Φωτογραφία ΙΙ [Παράδοση Εργασιών]
Αίθουσα 3
--- 1ο Έτος
VIS231 - Εισαγωγή στην Φωτογραφία [Παράδοση Εργασιών]
Νέα αίθουσα
--- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -X- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -X- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -X- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -X- 2ο Έτος
VIS431 - Φωτογραφία ΙΙ [Παράδοση Εργασιών]
Αίθουσα 3
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -X- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -X- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -X- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Καλιακάτσος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- 3ο Έτος
AUD622 - Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου Εξέταση
Αίθουσα 3
--- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- 4ο Έτος
AUD822 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων Εξέταση
Αίθουσα 3
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Κανελλόπουλος Ν.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- Λάμπουρα Σ., Κανελλόπουλος Ν.
Β1
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II Εξέταση
ΑΜΦ2
--- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Κοζομπόλης
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- 1ο Έτος
Αγγλικά ΙΙ Εξέταση
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Κόκκαλης Ν.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -X- --- 2ο Έτος
VIS432 - Χώρος & Aνθρώπινη Φιγούρα [Παράδοση Εργασιών]
Νέα αίθουσα
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -X- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -X- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Κομιανός Βασίλειος
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- Λάμπουρα Σ., Κομιανός Βασίλειος
1ο Έτος
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II Εργαστηριακό
ΥΚ1
-x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- Κομιανός Βασίλειος, [ΥΔ] Κανελλοπούλου Στεφανία
Β2
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II Εξέταση
ΑΜΦ1
--- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 4ο Έτος
AVA846 - Περιβάλλοντα Εικονικής-Επαυξημένης Πραγματικότητας Εξέταση
-x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Λάμπουρα Σ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- Βλάχος Θ., Λάμπουρα Σ., Μηλιώτης Γ.
2ο Έτος
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό II Εξέταση
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- Λάμπουρα Σ., Κομιανός Βασίλειος
1ο Έτος
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II Εργαστηριακό
ΥΚ1
-x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- Λάμπουρα Σ., Κανελλόπουλος Ν.
Β1
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II Εξέταση
ΑΜΦ2
--- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -X- --- --- --- Γιαννακουλόπουλος Α., Λάμπουρα Σ.
2ο Έτος
TEC410 - Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων Εξέταση
ΑΜΦ1
--- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Λέκκας Μ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- --- 2ο Έτος
AUD421 - Μουσική Μορφολογία Εξέταση
ΠΜΣ
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- --- --- --- 3ο Έτος
AUD621 - Μουσική Θεωρία & Ανάλυση Εξέταση
ΠΜΣ
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- --- 1ο Έτος
AUD221 - Εισαγωγή στην Μουσική Εξέταση
ΠΜΣ
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Λουφόπουλος Α.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- --- --- --- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- --- --- --- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- --- --- --- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- --- --- --- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- --- --- --- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- --- --- 4ο Έτος
AUD823 - Ηλεκτρονική Μουσική [Παράδοση Εργασιών]
ΥΚ1
-x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- --- --- 4ο Έτος
AUD824 - Ηχητικά Περιβάλλοντα [Παράδοση Εργασιών]
ΥΚ1
-x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- --- --- 4ο Έτος
AUD820 - Ηχητική Επένδυση Εικόνας [Παράδοση Εργασιών]
ΥΚ1
-x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- --- --- --- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- --- --- --- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Μαργουνάκης Δ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Μηλιώτης Γ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- Βλάχος Θ., Λάμπουρα Σ., Μηλιώτης Γ.
2ο Έτος
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό II Εξέταση
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Μουζακίτης Β.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Μπαρουξή Μ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Ονοράτου Ν.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Παναγόπουλος Μ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- 2ο Έτος
TEC414 - Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία Εξέταση
ΑΜΦ2
--- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Παπαδοπούλου Α.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Ροβύθης Εμμανουήλ
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- 4ο Έτος
AUD821 - Αλγοριθμική Σύνθεση & Δόμηση του Ήχου Εξέταση
ΥΚ2
--- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Τηλιγάδης Κ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Τσιρίδου Τ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Φλώρος Αγγ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
AVA840 - Εγκαταστάσεις & Οπτικοακουστικά Μέσα Εξέταση
Νέα αίθουσα
--- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Χάλκου Μ.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
10:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
11:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
12:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
13:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
14:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
15:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
16:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
17:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
18:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
19:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
20:00 -X- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -X- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Χαμαλίδη Ε.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Carle Martin Alexander
3ο Έτος
THE600 - Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης Εξέταση
ΑΜΦ1
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Κουντουράς Ευστράτιος
Δ1
THE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι Εξέταση
ΑΜΦ2
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Νικόπουλος Γεώργιος
Β1
THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης Εξέταση
ΑΜΦ2
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Ψαρράς Β.
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- Ψαρράς Β., [ΥΔ] Σδρόλια Μαρία
Β1
THE202 - Θεωρία της Επικοινωνίας Εξέταση
ΑΜΦ2
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- 3ο Έτος
THE602 - Σημειολογία των Πολυμέσων Ι Εξέταση
ΤΙΣΤ 1
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή