Όνομα ιδρύματος: Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Σχόλια: Πρόγραμμα Εξετάσεων Εαρινού εξαμήνου 2018-2019
Παράδοση εργασιων: AVA435 (18/6), AVA434 (10/6), AUD420, THE804, EDU101, EDU201

Πίνακας περιεχομένων

 

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΕξέτασηΕξέταση
Β1Β2
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Νικόπουλος Γεώργιος[ΥΔ] Μουστάκας Νίκος
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΕξέτασηΕξέταση
Β1Β2
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Νικόπουλος Γεώργιος[ΥΔ] Μουστάκας Νίκος
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
THE202 - Θεωρία της Επικοινωνίας
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 ---
ΕξέτασηΕξέταση
Β1Β2
Ψαρράς Β., [ΥΔ] Σδρόλια Μαρία[ΥΔ] Κρουστάλλης Βασίλειος
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 ---
ΕξέτασηΕξέταση
Β1Β2
Ψαρράς Β., [ΥΔ] Σδρόλια Μαρία[ΥΔ] Κρουστάλλης Βασίλειος
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Εργαστηριακό
1ο Έτος
Λάμπουρα Σ., Κομιανός Βασίλειος
ΥΚ1
--- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Εργαστηριακό
1ο Έτος
Λάμπουρα Σ., Κομιανός Βασίλειος
ΥΚ1
--- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Εργαστηριακό
1ο Έτος
Λάμπουρα Σ., Κομιανός Βασίλειος
ΥΚ1
--- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Εργαστηριακό
1ο Έτος
Λάμπουρα Σ., Κομιανός Βασίλειος
ΥΚ1
--- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
ΕξέτασηΕξέταση
Β1Β2
Λάμπουρα Σ., Κανελλόπουλος Ν.Κομιανός Βασίλειος, [ΥΔ] Κανελλοπούλου Στεφανία
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
--- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
ΕξέτασηΕξέταση
Β1Β2
Λάμπουρα Σ., Κανελλόπουλος Ν.Κομιανός Βασίλειος, [ΥΔ] Κανελλοπούλου Στεφανία
ΑΜΦ2ΑΜΦ1
--- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AUD221 - Εισαγωγή στην Μουσική
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- ---
Εξέταση
1ο Έτος
Λέκκας Μ.
ΠΜΣ
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- ---
Εξέταση
1ο Έτος
Λέκκας Μ.
ΠΜΣ
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
1ο Έτος
Βερύκιος Σ.
Εργαστήριο Σχεδίου
--- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS231 - Εισαγωγή στην Φωτογραφία
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
1ο Έτος
Ζήβας Α.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
1ο Έτος
Ζήβας Α.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
1ο Έτος
Ζήβας Α.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
1ο Έτος
Ζήβας Α.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
1ο Έτος
Ζήβας Α.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
1ο Έτος
Ζήβας Α.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
1ο Έτος
Ζήβας Α.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
1ο Έτος
Ζήβας Α.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
THE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΕξέτασηΕξέταση
Δ1Δ2
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Κουντουράς Ευστράτιος[ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
ΑΜΦ2ΤΙΣΤ 1
---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ΕξέτασηΕξέταση
Δ1Δ2
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Κουντουράς Ευστράτιος[ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
ΑΜΦ2ΤΙΣΤ 1
---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
TEC410 - Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
Εξέταση
2ο Έτος
Γιαννακουλόπουλος Α., Λάμπουρα Σ.
ΑΜΦ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
Εξέταση
2ο Έτος
Γιαννακουλόπουλος Α., Λάμπουρα Σ.
ΑΜΦ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό II
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- ---
Εξέταση
2ο Έτος
Βλάχος Θ., Λάμπουρα Σ., Μηλιώτης Γ.
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- ---
Εξέταση
2ο Έτος
Βλάχος Θ., Λάμπουρα Σ., Μηλιώτης Γ.
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
TEC414 - Μαθηματικά για Οπτικοακουστική Τεχνολογία
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
2ο Έτος
Παναγόπουλος Μ.
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
2ο Έτος
Παναγόπουλος Μ.
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AUD420 - Διαδραστικά Συστήματα Ήχου
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
2ο Έτος
Ζάννος Ι.
Νέα αίθουσα
---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
2ο Έτος
Ζάννος Ι.
Νέα αίθουσα
---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AUD421 - Μουσική Μορφολογία
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- ---
Εξέταση
2ο Έτος
Λέκκας Μ.
ΠΜΣ
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- ---
Εξέταση
2ο Έτος
Λέκκας Μ.
ΠΜΣ
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS430 - Γραφικές-Γραφιστικές Τέχνες Ι
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- ---
Εξέταση
2ο Έτος
Βαλιανάτος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- ---
Εξέταση
2ο Έτος
Βαλιανάτος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS431 - Φωτογραφία ΙΙ
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 ---
[Παράδοση Εργασιών]
2ο Έτος
Ζήβας Α.
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 ---
[Παράδοση Εργασιών]
2ο Έτος
Ζήβας Α.
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS432 - Χώρος & Aνθρώπινη Φιγούρα
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
2ο Έτος
Κόκκαλης Ν.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
2ο Έτος
Κόκκαλης Ν.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AVA444 - Τεχνικές Βιντεοσκόπησης
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AVA445 - Mοντάζ Κινούμενης Εικόνας
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
FRE460 - Ελεύθερη Επιλογή Μαθήματος (ΤΗΕ ή άλλου Τμήματος)
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
THE600 - Ιστορία της Ψηφιακής Τέχνης
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Carle Martin Alexander
ΑΜΦ1
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Χαμαλίδη Ε., [ΥΔ] Carle Martin Alexander
ΑΜΦ1
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Βαλιανάτος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Βαλιανάτος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
THE602 - Σημειολογία των Πολυμέσων Ι
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 ---
Εξέταση
3ο Έτος
Ψαρράς Β.
ΤΙΣΤ 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 ---
Εξέταση
3ο Έτος
Ψαρράς Β.
ΤΙΣΤ 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
TEC610 - Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Γιαννακουλόπουλος Α.
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Γιαννακουλόπουλος Α.
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AUD621 - Μουσική Θεωρία & Ανάλυση
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Λέκκας Μ.
ΠΜΣ
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Λέκκας Μ.
ΠΜΣ
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AUD622 - Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Καλιακάτσος
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Καλιακάτσος
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS630 - Τριδιάστατα Γραφικά
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Βαλιανάτος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
3ο Έτος
Βαλιανάτος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS631 - Επαγγελματική Φωτογραφία ΙΙ
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 ---
[Παράδοση Εργασιών]
3ο Έτος
Ζήβας Α.
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 ---
[Παράδοση Εργασιών]
3ο Έτος
Ζήβας Α.
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS632 - Εικονογράφηση του Κόμικ
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
3ο Έτος
Βερύκιος Σ.
ΥΚ2
--- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AVA633 - Εμψύχωση Εικόνας Ι
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AVA641 - Εφαρμοσμένα Πολυμέσα / TEC611 - Σχεδιασμός Περιβαλλόντων Διεπαφής
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
3ο Έτος
Δεληγιάννης Ι., [ΥΔ] Καΐμάρα Πολυξένη
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
3ο Έτος
Δεληγιάννης Ι., [ΥΔ] Καΐμάρα Πολυξένη
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
FRE660 - Ελεύθερη Επιλογή Μαθήματος (ΤΗΕ ή άλλου Τμήματος)
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
FRE660B - Τεχνητή Νοημοσύνη,ΤΠ (ΗΥ650)
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
3ο Έτος
Αίθουσα 3
--- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
3ο Έτος
Αίθουσα 3
--- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
3ο Έτος
Αίθουσα 3
--- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
ΤΗΕ803 - Διδακτική της Τέχνης & Δημιουργικές Τεχνολογίες
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AUD820 - Ηχητική Επένδυση Εικόνας
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
4ο Έτος
Λουφόπουλος Α.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AUD821 - Αλγοριθμική Σύνθεση & Δόμηση του Ήχου
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- ---
Εξέταση
4ο Έτος
Ροβύθης Εμμανουήλ
ΥΚ2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- ---
Εξέταση
4ο Έτος
Ροβύθης Εμμανουήλ
ΥΚ2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AUD822 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- ---
Εξέταση
4ο Έτος
Καλιακάτσος
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- ---
Εξέταση
4ο Έτος
Καλιακάτσος
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AUD823 - Ηλεκτρονική Μουσική
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
4ο Έτος
Λουφόπουλος Α.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AUD824 - Ηχητικά Περιβάλλοντα
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- ---
[Παράδοση Εργασιών]
4ο Έτος
Λουφόπουλος Α.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS830 - Εμψύχωση Τρισδιάστατων Μοντέλων
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS831 - Επαγγελματική Φωτογραφία ΙΙΙ
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 ---
[Παράδοση Εργασιών]
4ο Έτος
Ζήβας Α.
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 ---
[Παράδοση Εργασιών]
4ο Έτος
Ζήβας Α.
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
VIS832 - Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 ---
Εξέταση
4ο Έτος
Βλάχος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 ---
Εξέταση
4ο Έτος
Βλάχος Θ.
ΥΚ1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AVA840 - Εγκαταστάσεις & Οπτικοακουστικά Μέσα
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
4ο Έτος
Φλώρος Αγγ.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
4ο Έτος
Φλώρος Αγγ.
Νέα αίθουσα
--- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
AVA846 - Περιβάλλοντα Εικονικής-Επαυξημένης Πραγματικότητας
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
4ο Έτος
Κομιανός Βασίλειος
--- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
4ο Έτος
Κομιανός Βασίλειος
--- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Εξέταση
4ο Έτος
Κομιανός Βασίλειος
--- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
FRE860 - Ελεύθερη Επιλογή Μαθήματος (ΤΗΕ ή άλλου Τμήματος)
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
FRE860B - Διδακτική Μεθοδολογία της Μουσικής, TΜΣ
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Αγγλικά ΙΙ
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- ---
Εξέταση
1ο Έτος
Κοζομπόλης
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- ---
Εξέταση
1ο Έτος
Κοζομπόλης
ΑΜΦ2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
EDU201 - Παιδαγωγικά ΙΙ: Διδακτική Θεωρία και Πράξη της Διδασκαλίας
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή

Τμήμα Τεχνών Ήχου & Εικόνας - Ιόνιο Πανεπιστήμιο
EDU202 - Διδακτική της Τέχνης: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Π/θμια Εκπαίδευση
3/6 Δευτέρα 4/6 Τρίτη 5/6 Τετάρτη 6/6 Πέμπτη 7/6 Παρασκευή 10/6 Δευτέρα 11/6 Τρίτη 12/6 Τετάρτη 13/6 Πέμπτη 14/6 Παρασκευή 17/6 Δευτέρα 18/6 Τρίτη 19/6 Τετάρτη 20/6 Πέμπτη 21/6 Παρασκευή
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Το ωρολόγιο πρόγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.37.2 στις 21/5/19 2:10 Μ.Μ.

επιστροφή στην αρχή