Όνομα ιδρύματος: Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Παρατηρήσεις: Εξετάσεις Σεπτεμβρίου Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017
Απαλλακτική εργασία: Χάλκου (ΤΗΕ804), Τηλιγάδης (AVA944?,AVA643,VIS830,THE600), Τσιρίδου (AVA744, AVA435, AVA434,THE503,???), THE102

Πίνακας περιεχομένων

 

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Carle Martin Alexander
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- Χαμαλίδη Έλενα, [ΥΔ] Carle Martin Alexander
3ο Έτος
THE500 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης ΙΙ [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Αδαμοπούλου Ροζαλία
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 Α2
THE100 - Εισαγωγή στην Ιστορία της Τέχνης (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Αργυροκαστρίτη Μαρίλυ
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Αργυροκαστρίτη Μαρίλυ, [ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
3ο Έτος
THE605 - Διδακτική της Τέχνης Ι: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Α'θμια Εκπαίδευση [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Αργυροκαστρίτη Μαρίλυ, [ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
3ο Έτος
THE605 - Διδακτική της Τέχνης Ι: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Α'θμια Εκπαίδευση [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Δρόσος Γεώργιος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 Χαμαλίδη Έλενα, [ΥΔ] Δρόσος Γεώργιος
Α1
THE100 - Εισαγωγή στην Ιστορία της Τέχνης (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Αργυροκαστρίτη Μαρίλυ, [ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
3ο Έτος
THE605 - Διδακτική της Τέχνης Ι: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Α'θμια Εκπαίδευση [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Αργυροκαστρίτη Μαρίλυ, [ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
3ο Έτος
THE605 - Διδακτική της Τέχνης Ι: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Α'θμια Εκπαίδευση [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Κανελλοπούλου Αικατερίνη
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- Φλώρος Ανδρέας, [ΥΔ] Κανελλοπούλου Αικατερίνη
2ο Έτος
AUD320 - Τεχνολογία Ήχου [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Καϊμάρα Πολυξένη
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Καϊμάρα Πολυξένη, [ΥΔ] Παπαχρήστου Δήμητρα
2ο Έτος
THE405 - Παιδαγωγικά ΙΙ: Διδακτική Θεωρία και Πράξη της Διδασκαλίας [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Κουντουράς Στράτος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- Ονοράτου Νταλίλα, [ΥΔ] Κουντουράς Στράτος
1ο Έτος
THE202 - Φιλοσοφία & Αισθητική των Μέσων Ι [Εξέταση]
Αμφ.1
--- ---
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Κρουστάλλης Βασίλειος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- Φλώρος Ανδρέας, [ΥΔ] Κρουστάλλης Βασίλειος
Α1
AUD120 - Ακουστική & Ψυχοακουστική (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Κόκκαλης Νικόλαος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- Κωνσταντίνου Νικόλαος, [ΥΔ] Κόκκαλης Νικόλαος
4ο Έτος
AVA840 - Εγκαταστάσεις & Οπτικοακουστικά Μέσα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- ---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Μεσσηνέζης Λουκάς
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Μουστάκας Νικόλαος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- Παναγόπουλος Μιχαήλ, [ΥΔ] Μουστάκας Νικόλαος
Α1
THE104 - Μαθηματικά & Τέχνη (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.2
--- -x- -x- --- --- --- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- --- --- --- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Μπέζας Άρης
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- Α2
AUD120 - Ακουστική & Ψυχοακουστική (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Μυλωνάς Δημήτρης
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- Ονοράτου Νταλίλα, [ΥΔ] Μυλωνάς Δημήτρης
2ο Έτος
THE402 - Θεωρία της Επικοινωνίας Ι [Εξέταση]
Αμφ.1
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- ---
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- Ονοράτου Νταλίλα, [ΥΔ] Μυλωνάς Δημήτρης
2ο Έτος
THE302 - Φιλοσοφία & Αισθητική των Μέσων ΙΙ (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.2
--- ---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- ---
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ---
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ---
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Νικόπουλος Γιώργος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Παπαχρήστου Δήμητρα
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- Λάμπουρα Στέλλα, [ΥΔ] Παπαχρήστου Δήμητρα
Β2
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Καϊμάρα Πολυξένη, [ΥΔ] Παπαχρήστου Δήμητρα
2ο Έτος
THE405 - Παιδαγωγικά ΙΙ: Διδακτική Θεωρία και Πράξη της Διδασκαλίας [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Σδρόλια Μαρία
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Τραπέρας Δημήτριος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- Α2
THE104 - Μαθηματικά & Τέχνη (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- ---
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
[ΥΔ] Τσιούτας Κωνσταντίνος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Αγγελάκος Κωνσταντίνος (ΤΙΣΤ)
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
FRE361 - Παιδαγωγικά I, TI (ΙΕΑ101) [Εξέταση]
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Βαλιανάτος Θωμάς
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 3ο Έτος
VIS630 - Τρισδιάστατα Γραφικά [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
--- --- 3ο Έτος
THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
--- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 2ο Έτος
VIS333 - Επεξεργασία - Σύνθεση Ψηφιακής Εικόνας [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
--- 2ο Έτος
VIS430 - Γραφικές - Γραφιστικές Τέχνες Ι [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
-x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 3ο Έτος
VIS536 - Προχωρημένο Εργαστήριο Σχεδίου [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
3ο Έτος
VIS530 - Γραφικές - Γραφιστικές Τέχνες ΙΙ [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
1ο Έτος
VIS130 - Αναλογικό Σχέδιο (Υ) [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
-x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Βερύκιος Σπυρίδων
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 1ο Έτος
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Εργαστήριο Σχεδίου
-x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 3ο Έτος
VIS632 - Εικονογράφηση Κόμικ [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Εργαστήριο Πολυμέσων/3D
-x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Βλάχος Θεόδωρος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα, Μηλιώτης Γεώργιος
2ο Έτος
TEC311 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Ι (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 --- 4ο Έτος, 5ο Έτος
VIS832/VIS932 - Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι/II [Εξέταση]
Αίθουσα 4
Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα
2ο Έτος
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εξέταση]
Αμφ.2
--- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 3ο Έτος
TEC610 - Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου [Εξέταση]
Αίθουσα 4
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 4ο Έτος
THE700 - Διαδικτυακή Επικοινωνία [Εξέταση]
Αίθουσα 4
---
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Λάμπουρα Στέλλα
2ο Έτος
TEC410 - Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων [Εξέταση]
Αίθουσα 3
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ---
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Γιαννημάρα Ειρήνη
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Καϊμάρα Πολυξένη, [ΥΔ] Παπαχρήστου Δήμητρα
2ο Έτος
THE405 - Παιδαγωγικά ΙΙ: Διδακτική Θεωρία και Πράξη της Διδασκαλίας [Εξέταση]
Αμφ.2
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Αργυροκαστρίτη Μαρίλυ, [ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
3ο Έτος
THE605 - Διδακτική της Τέχνης Ι: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Α'θμια Εκπαίδευση [Εξέταση]
Αμφ.1
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Αργυροκαστρίτη Μαρίλυ, [ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
3ο Έτος
THE605 - Διδακτική της Τέχνης Ι: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Α'θμια Εκπαίδευση [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αμφ.1
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Δεληγιάννης Ιωάννης
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 2ο Έτος, 5ο Έτος, 3ο Έτος
AVA341 - Διαδραστικά Πολυμέσα | AVA942 - Σχεδιασμός & Ανάπτυξη Παιχνιδιών Βίντεο | AVA641 - Εφαρμοσμένα Πολυμέσα | TEC611 - Σχεδιασμός Περιβαλλόντων Διεπαφής [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
-x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Διονυσίου Ζ. (ΤΜΣ)
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
THE805 - Μουσική Παιδαγωγική: Θεωρία και Πράξη [Εξέταση]
121
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Ζάννος Ιωάννης
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 4ο Έτος
AUD722 - Μουσική Πληροφορική [Εξέταση]
Αίθουσα 4
--- --- 4ο Έτος
AUD821 - Αλγοριθμική Δόμηση Ήχου [Εξέταση]
Αίθουσα 4
--- --- ---
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- ---
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 2ο Έτος
AUD420 - Διαδραστικα Συστήματα Ήχου [Εξέταση]
Αίθουσα 4
--- --- --- --- ---
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 3ο Έτος
AVA540 - Διαδραστικά Οπτικοακουστικά Συστήματα [Εξέταση]
Αίθουσα 4
--- --- --- --- ---
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Ζήβας Αντώνιος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 2ο Έτος
VIS431 - Φωτογραφία ΙΙ [Εξέταση]
Αίθουσα 3
--- 2ο Έτος
VIS331 - Φωτογραφία Ι [Εξέταση]
Αίθουσα 3
--- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 4ο Έτος
VIS731 - Θεωρία και Σύγχρονη Ιστορία Φωτογραφίας [Εξέταση]
Αίθουσα 3
-x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 4ο Έτος
VIS831 - Επαγγελματική Φωτογραφία ΙΙΙ [Εξέταση]
Αίθουσα 3
--- 3ο Έτος
VIS631 - Επαγγελματική Φωτογραφία ΙΙ [Εξέταση]
Αίθουσα 3
--- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 1ο Έτος
VIS231 - Εισαγωγή στην Φωτογραφία [Εξέταση]
Αμφ.1
-x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 3ο Έτος
VIS531 - Επαγγελματική Φωτογραφία Ι [Εξέταση]
Αίθουσα 3
--- --- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Κανελλόπουλος Νικόλαος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- Κανελλόπουλος Νικόλαος, Παναγόπουλος Μιχαήλ
Β1
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- Κανελλόπουλος Νικόλαος, Λάμπουρα Στέλλα
Α1
TEC110 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών Ι (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Κωνσταντίνου Νικόλαος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- Κωνσταντίνου Νικόλαος, [ΥΔ] Κόκκαλης Νικόλαος
4ο Έτος
AVA840 - Εγκαταστάσεις & Οπτικοακουστικά Μέσα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
--- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Λάμπουρα Στέλλα
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα, Μηλιώτης Γεώργιος
2ο Έτος
TEC311 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Ι (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα
2ο Έτος
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- 1ο Έτος
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II [Εξέταση εργαστηρίου]
Αίθουσα 4
--- --- --- --- --- Λάμπουρα Στέλλα, [ΥΔ] Παπαχρήστου Δήμητρα
Β2
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Λάμπουρα Στέλλα
2ο Έτος
TEC410 - Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων [Εξέταση]
Αίθουσα 3
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- Κανελλόπουλος Νικόλαος, Λάμπουρα Στέλλα
Α1
TEC110 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών Ι (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Λέκκας Μάρκος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 1ο Έτος
AUD221 - Εισαγωγή στην Μουσική [Εξέταση]
Αίθουσα 3
-x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 3ο Έτος
AUD520 - Τάσεις στη Μουσική [Εξέταση]
Αίθουσα 3
-x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 2ο Έτος
FRE362 - Μουσική Ανθολογία [Εξέταση]
Αίθουσα 3
--- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 2ο Έτος
AUD421 - Μουσική Μορφολογία [Εξέταση]
Αίθουσα 3
-x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 3ο Έτος
AUD621 - Μουσική Θεωρία & Ανάλυση [Εξέταση]
Αίθουσα 3
3ο Έτος
AUD521 - Ηχητική Επεξεργασία [Εξέταση]
Εργαστήριο Πολυμέσων/3D
-x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Λουφόπουλος Απόστολος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ---
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ---
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 5ο Έτος
AUD820 - Ηχητική Επένδυση Εικόνας ΙΙ | AUD823 - Ηλεκτρονική Μουσική | AUD824 - Ηχητικά Περιβάλλοντα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- ---
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ---
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ---
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ---
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ---
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ---
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 2ο Έτος, 4ο Έτος
AUD323 - Ηχητικός Σχεδιασμός | AUD723 - Τέχνη Ήχου [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
--- ---
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- ---
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Μαρτίνη Α
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
THE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι [Εξέταση]
ΙΣΤ1
--- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- Β Εξάμηνο
THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης [Εξέταση]
ΙΣΤ1
--- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Μηλιώτης Γεώργιος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα, Μηλιώτης Γεώργιος
2ο Έτος
TEC311 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Ι (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- Μηλιώτης Γεώργιος, Παναγόπουλος Μιχαήλ
Α2
TEC110 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών Ι (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Μπότη Μαρία
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 5ο Έτος
THE901 - Τέχνη & Δίκαιο [Εξέταση]
--- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Ονοράτου Νταλίλα
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- ---
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- ---
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- ---
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- ---
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- 3ο Έτος
THE502 - Θεωρία της Επικοινωνίας ΙΙ [Εξέταση]
Αίθουσα 3
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- Ονοράτου Νταλίλα, [ΥΔ] Κουντουράς Στράτος
1ο Έτος
THE202 - Φιλοσοφία & Αισθητική των Μέσων Ι [Εξέταση]
Αμφ.1
---
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- Ονοράτου Νταλίλα, [ΥΔ] Μυλωνάς Δημήτρης
2ο Έτος
THE402 - Θεωρία της Επικοινωνίας Ι [Εξέταση]
Αμφ.1
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 3ο Έτος, 4ο Έτος
THE602 - Σημειολογία των Πολυμέσων Ι / THE702 - Σημειολογία των Πολυμέσων ΙI [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- Ονοράτου Νταλίλα, [ΥΔ] Μυλωνάς Δημήτρης
2ο Έτος
THE302 - Φιλοσοφία & Αισθητική των Μέσων ΙΙ (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.2
---
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- ---
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- ---
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- ---
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Παναγόπουλος Μιχαήλ
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- Κανελλόπουλος Νικόλαος, Παναγόπουλος Μιχαήλ
Β1
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 2ο Έτος
TEC414 - Μαθηματικά & Οπτικοακουστική Τεχνολογία [Εξέταση]
Αίθουσα 3
--- --- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- 5ο Έτος
AVA945 - Ψηφιακή Σύνδεση Εικονικών Περιβαλλόντων [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Εργαστήριο Πολυμέσων/3D
--- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- Παναγόπουλος Μιχαήλ, [ΥΔ] Μουστάκας Νικόλαος
Α1
THE104 - Μαθηματικά & Τέχνη (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.2
--- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- Μηλιώτης Γεώργιος, Παναγόπουλος Μιχαήλ
Α2
TEC110 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών Ι (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Τηλιγάδης Κωνσταντίνος
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Τσιρίδου Τάνια
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Φλώρος Ανδρέας
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 --- --- --- --- 3ο Έτος
AUD622 - Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου [Προφορική Εξέταση]
Γραφείο Ανάκτορα
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 --- 4ο Έτος
AUD822 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων [Προφορική Εξέταση]
Γραφείο Ανάκτορα
Φλώρος Ανδρέας, [ΥΔ] Κανελλοπούλου Αικατερίνη
2ο Έτος
AUD320 - Τεχνολογία Ήχου [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 --- --- Φλώρος Ανδρέας, [ΥΔ] Κρουστάλλης Βασίλειος
Α1
AUD120 - Ακουστική & Ψυχοακουστική (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.2
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Χάλκου Μαρία
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- 3ο Έτος
THE504 - Εισαγωγή στην Ιστορία & Θεωρία του Κινηματογράφου [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
--- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -x- -x- -x- -x- -x- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Χαμαλίδη Έλενα
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
09:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 Χαμαλίδη Έλενα, [ΥΔ] Δρόσος Γεώργιος
Α1
THE100 - Εισαγωγή στην Ιστορία της Τέχνης (Υ) [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
13:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
14:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
15:00 --- --- Χαμαλίδη Έλενα, [ΥΔ] Carle Martin Alexander
3ο Έτος
THE500 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης ΙΙ [Εξέταση]
Αμφ.1
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
16:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
17:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
18:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
19:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Ψαρράς Βασίλης
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
VIS432 - Χώρος & Ανθρώπινη Φιγούρα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
--- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
AVA340 - Χώρος & Οπτικοακουστικά Μέσα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
Αίθουσα 3
--- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.33.1 στις 10/9/17 10:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή