Όνομα ιδρύματος: Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Παρατηρήσεις: Εξετάσεις Σεπτεμβρίου Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017
Απαλλακτική εργασία: Χάλκου (ΤΗΕ804), Τηλιγάδης (AVA944?,AVA643,VIS830,THE600), Τσιρίδου (AVA744, AVA435, AVA434,THE503,???), THE102

Πίνακας περιεχομένων

 

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Αίθουσα 3
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
Βαλιανάτος Θωμάς
VIS630 - Τρισδιάστατα Γραφικά [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- --- 3ο Έτος
Βαλιανάτος Θωμάς
THE601 - Αφηγηματική Δομή των Πολυμέσων [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- --- --- --- 1ο Έτος
Λέκκας Μάρκος
AUD221 - Εισαγωγή στην Μουσική [Εξέταση]
---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
Βαλιανάτος Θωμάς
VIS333 - Επεξεργασία - Σύνθεση Ψηφιακής Εικόνας [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- 2ο Έτος
Βαλιανάτος Θωμάς
VIS430 - Γραφικές - Γραφιστικές Τέχνες Ι [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
Βαλιανάτος Θωμάς
VIS536 - Προχωρημένο Εργαστήριο Σχεδίου [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
3ο Έτος
Βαλιανάτος Θωμάς
VIS530 - Γραφικές - Γραφιστικές Τέχνες ΙΙ [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
1ο Έτος
Βαλιανάτος Θωμάς
VIS130 - Αναλογικό Σχέδιο (Υ) [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- --- --- 3ο Έτος
Λέκκας Μάρκος
AUD520 - Τάσεις στη Μουσική [Εξέταση]
5ο Έτος
Λουφόπουλος Απόστολος
AUD820 - Ηχητική Επένδυση Εικόνας ΙΙ | AUD823 - Ηλεκτρονική Μουσική | AUD824 - Ηχητικά Περιβάλλοντα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
Χάλκου Μαρία
THE504 - Εισαγωγή στην Ιστορία & Θεωρία του Κινηματογράφου [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- --- --- --- 2ο Έτος
Ζήβας Αντώνιος
VIS431 - Φωτογραφία ΙΙ [Εξέταση]
2ο Έτος
Παναγόπουλος Μιχαήλ
TEC414 - Μαθηματικά & Οπτικοακουστική Τεχνολογία [Εξέταση]
2ο Έτος
Ζήβας Αντώνιος
VIS331 - Φωτογραφία Ι [Εξέταση]
--- --- 2ο Έτος
Ψαρράς Βασίλης
VIS432 - Χώρος & Ανθρώπινη Φιγούρα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- 2ο Έτος, 5ο Έτος, 3ο Έτος
Δεληγιάννης Ιωάννης
AVA341 - Διαδραστικά Πολυμέσα | AVA942 - Σχεδιασμός & Ανάπτυξη Παιχνιδιών Βίντεο | AVA641 - Εφαρμοσμένα Πολυμέσα | TEC611 - Σχεδιασμός Περιβαλλόντων Διεπαφής [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
3ο Έτος
Ονοράτου Νταλίλα
THE502 - Θεωρία της Επικοινωνίας ΙΙ [Εξέταση]
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
Ζήβας Αντώνιος
VIS731 - Θεωρία και Σύγχρονη Ιστορία Φωτογραφίας [Εξέταση]
--- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
Ψαρράς Βασίλης
AVA340 - Χώρος & Οπτικοακουστικά Μέσα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
2ο Έτος
Λέκκας Μάρκος
FRE362 - Μουσική Ανθολογία [Εξέταση]
--- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
Ζήβας Αντώνιος
VIS831 - Επαγγελματική Φωτογραφία ΙΙΙ [Εξέταση]
--- 3ο Έτος
Ζήβας Αντώνιος
VIS631 - Επαγγελματική Φωτογραφία ΙΙ [Εξέταση]
--- --- 3ο Έτος, 4ο Έτος
Ονοράτου Νταλίλα
THE602 - Σημειολογία των Πολυμέσων Ι / THE702 - Σημειολογία των Πολυμέσων ΙI [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
Κωνσταντίνου Νικόλαος, [ΥΔ] Κόκκαλης Νικόλαος
AVA840 - Εγκαταστάσεις & Οπτικοακουστικά Μέσα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
Λέκκας Μάρκος
AUD421 - Μουσική Μορφολογία [Εξέταση]
2ο Έτος
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας, Λάμπουρα Στέλλα
TEC410 - Ανάπτυξη Δικτυακών Τόπων [Εξέταση]
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
Ζήβας Αντώνιος
VIS531 - Επαγγελματική Φωτογραφία Ι [Εξέταση]
--- --- --- 3ο Έτος
Λέκκας Μάρκος
AUD621 - Μουσική Θεωρία & Ανάλυση [Εξέταση]
2ο Έτος, 4ο Έτος
Λουφόπουλος Απόστολος
AUD323 - Ηχητικός Σχεδιασμός | AUD723 - Τέχνη Ήχου [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.31.8 στις 1/8/17 1:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Αίθουσα 4
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- 4ο Έτος, 5ο Έτος
Βλάχος Θεόδωρος
VIS832/VIS932 - Ψηφιακή Επεξεργασία Εικόνας Ι/II [Εξέταση]
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας
TEC610 - Δυναμικές Εφαρμογές Διαδικτύου [Εξέταση]
11:00 --- --- --- 1ο Έτος
Λάμπουρα Στέλλα
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II [Εξέταση εργαστηρίου]
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
Ζάννος Ιωάννης
AUD722 - Μουσική Πληροφορική [Εξέταση]
--- --- 4ο Έτος
Ζάννος Ιωάννης
AUD821 - Αλγοριθμική Δόμηση Ήχου [Εξέταση]
--- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2ο Έτος
Ζάννος Ιωάννης
AUD420 - Διαδραστικα Συστήματα Ήχου [Εξέταση]
--- --- --- 4ο Έτος
Γιαννακουλόπουλος Ανδρέας
THE700 - Διαδικτυακή Επικοινωνία [Εξέταση]
---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
Ζάννος Ιωάννης
AVA540 - Διαδραστικά Οπτικοακουστικά Συστήματα [Εξέταση]
--- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.31.8 στις 1/8/17 1:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Αμφ.1
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 2ο Έτος
Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα, Μηλιώτης Γεώργιος
TEC311 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Ι (Υ) [Εξέταση]
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 Α1
Χαμαλίδη Έλενα, [ΥΔ] Δρόσος Γεώργιος
THE100 - Εισαγωγή στην Ιστορία της Τέχνης (Υ) [Εξέταση]
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- Β1
Κανελλόπουλος Νικόλαος, Παναγόπουλος Μιχαήλ
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II [Εξέταση]
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x-
13:00 -x- Β2
[ΥΔ] Σδρόλια Μαρία
THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης [Εξέταση]
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- --- -x- -x- --- --- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- --- -x- --- 1ο Έτος
Ονοράτου Νταλίλα, [ΥΔ] Κουντουράς Στράτος
THE202 - Φιλοσοφία & Αισθητική των Μέσων Ι [Εξέταση]
--- ---
15:00 -x- -x- 3ο Έτος
Χαμαλίδη Έλενα, [ΥΔ] Carle Martin Alexander
THE500 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης ΙΙ [Εξέταση]
-x- --- --- -x- -x- -x- 3ο Έτος
Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Αργυροκαστρίτη Μαρίλυ, [ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
THE605 - Διδακτική της Τέχνης Ι: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Α'θμια Εκπαίδευση [Εξέταση]
--- --- -x- -x- -x- -x- --- --- 2ο Έτος
Ονοράτου Νταλίλα, [ΥΔ] Μυλωνάς Δημήτρης
THE402 - Θεωρία της Επικοινωνίας Ι [Εξέταση]
16:00 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- ---
17:00 -x- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- 3ο Έτος
Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Αργυροκαστρίτη Μαρίλυ, [ΥΔ] Ελούλ Ιουστίνη
THE605 - Διδακτική της Τέχνης Ι: Περιεχόμενο και Πρακτική Εμπειρία στην Α'θμια Εκπαίδευση [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- 3ο Έτος
Βερύκιος Σπυρίδων
THE501 - Σεναριο & Στοιχεία Δραματουργίας (Υ) [Εξέταση]
-x- -x- 1ο Έτος
Ζήβας Αντώνιος
VIS231 - Εισαγωγή στην Φωτογραφία [Εξέταση]
-x- -x- --- -x- -x-
18:00 -x- -x- -x- --- -x- --- -x- -x- -x- --- Α2
[ΥΔ] Τραπέρας Δημήτριος
THE104 - Μαθηματικά & Τέχνη (Υ) [Εξέταση]
-x- -x- -x- --- -x- -x-
19:00 -x- -x- Α2
[ΥΔ] Μπέζας Άρης
AUD120 - Ακουστική & Ψυχοακουστική (Υ) [Εξέταση]
--- -x- --- -x- -x- -x- --- -x- Α1
Κανελλόπουλος Νικόλαος, Λάμπουρα Στέλλα
TEC110 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών Ι (Υ) [Εξέταση]
-x- -x- --- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- --- -x- --- -x- -x- -x- --- -x- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x-
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.31.8 στις 1/8/17 1:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Αμφ.2
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
10:00 -x- -x- -x- 2ο Έτος
Βλάχος Θεόδωρος, Λάμπουρα Στέλλα
TEC411 - Εισαγωγή στον Προγραμματισμό ΙΙ [Εξέταση]
-x- -x- -x- -x- --- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
11:00 Α2
[ΥΔ] Αδαμοπούλου Ροζαλία
THE100 - Εισαγωγή στην Ιστορία της Τέχνης (Υ) [Εξέταση]
-x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- Β2
Λάμπουρα Στέλλα, [ΥΔ] Παπαχρήστου Δήμητρα
TEC210 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών II [Εξέταση]
--- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
12:00 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- --- 2ο Έτος
Γιαννημάρα Ειρήνη, [ΥΔ] Καϊμάρα Πολυξένη, [ΥΔ] Παπαχρήστου Δήμητρα
THE405 - Παιδαγωγικά ΙΙ: Διδακτική Θεωρία και Πράξη της Διδασκαλίας [Εξέταση]
-x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x-
13:00 -x- Β1
Μαρτίνη Α
THE200 - Ιστορία της Μοντέρνας Τέχνης [Εξέταση]
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- --- -x- -x- --- --- -x-
14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- --- -x- -x- --- --- ---
15:00 -x- --- 2ο Έτος
Φλώρος Ανδρέας, [ΥΔ] Κανελλοπούλου Αικατερίνη
AUD320 - Τεχνολογία Ήχου [Εξέταση]
-x- --- --- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- --- --- ---
16:00 -x- 2ο Έτος
Μαρτίνη Α
THE400 - Ιστορία της Σύγχρονης Τέχνης Ι [Εξέταση]
-x- --- --- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- --- --- ---
17:00 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- -x- 2ο Έτος
Ονοράτου Νταλίλα, [ΥΔ] Μυλωνάς Δημήτρης
THE302 - Φιλοσοφία & Αισθητική των Μέσων ΙΙ (Υ) [Εξέταση]
--- --- -x-
18:00 -x- -x- -x- --- -x- --- -x- -x- -x- --- --- --- Α1
Παναγόπουλος Μιχαήλ, [ΥΔ] Μουστάκας Νικόλαος
THE104 - Μαθηματικά & Τέχνη (Υ) [Εξέταση]
--- --- -x- --- --- -x-
19:00 -x- -x- Α1
Φλώρος Ανδρέας, [ΥΔ] Κρουστάλλης Βασίλειος
AUD120 - Ακουστική & Ψυχοακουστική (Υ) [Εξέταση]
-x- -x- --- -x- -x- -x- --- -x- Α2
Μηλιώτης Γεώργιος, Παναγόπουλος Μιχαήλ
TEC110 - Εισαγωγή στην Επιστήμη των Υπολογιστών Ι (Υ) [Εξέταση]
--- --- -x- -x- -x- -x- -x-
20:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- --- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x-
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.31.8 στις 1/8/17 1:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Γραφείο 1
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.31.8 στις 1/8/17 1:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Γραφείο Ανάκτορα
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- 3ο Έτος
Φλώρος Ανδρέας
AUD622 - Ψηφιακή Επεξεργασία Ήχου [Προφορική Εξέταση]
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- 4ο Έτος
Φλώρος Ανδρέας
AUD822 - Ηλεκτροακουστική & Ακουστική Χώρων [Προφορική Εξέταση]
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.31.8 στις 1/8/17 1:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Εργαστήριο Πολυμέσων/3D
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
Βερύκιος Σπυρίδων
VIS732 - Αφηγηματική Οργάνωση του Κόμικ [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
Βερύκιος Σπυρίδων
VIS632 - Εικονογράφηση Κόμικ [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 5ο Έτος
Παναγόπουλος Μιχαήλ
AVA945 - Ψηφιακή Σύνδεση Εικονικών Περιβαλλόντων [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3ο Έτος
Λέκκας Μάρκος
AUD521 - Ηχητική Επεξεργασία [Εξέταση]
--- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.31.8 στις 1/8/17 1:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
Εργαστήριο Σχεδίου
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 1ο Έτος
Βερύκιος Σπυρίδων
VIS230 - Σχέδιο - Χρώμα [Παράδοση Φακέλων/Παρουσίαση εργασιών]
--- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.31.8 στις 1/8/17 1:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
121
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4ο Έτος
Διονυσίου Ζ. (ΤΜΣ)
THE805 - Μουσική Παιδαγωγική: Θεωρία και Πράξη [Εξέταση]
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.31.8 στις 1/8/17 1:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή

Ιόνιο Πανεπιστήμιο - ΤΤΗΕ
ΤΑΒΜ 245
Δευτέρα 4/9 Τρίτη 5/9 Τετάρτη 6/9 Πέμπτη 7/9 Παρασκευή 8/9 Δευτέρα 11/9 Τρίτη 12/9 Τετάρτη 13/9 Πέμπτη 14/9 Παρασκευή 15/9 Δευτέρα 18/9 Τρίτη 19/9 Τετάρτη 20/9 Πέμπτη 21/9 Παρασκευή 22/9 Δευτέρα 25/9 Τρίτη 26/9 Τετάρτη 27/9 Πέμπτη 28/9 Παρασκευή 29/9
08:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
21:00 -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X-
Το χρονοδιάγραμμα δημιουργήθηκε με το FET 5.31.8 στις 1/8/17 1:56 Μ.Μ.

Πίσω στην αρχή